| Julia92Anna a întrebat:

Help! Eu stau in Anglia si peste 1-2 ani ma voi casatori. Faza e ca logodnicul meu lucreaza intr-o fabrica.Si acolo lucreaza si o buna prietena de-a mea.Si mi-a zis ca de cateva zile lui pare ca i s-au aprins calcaiele dupa o pustoaica de 20 de ani.E cea mai mica de acolo care lucreaza.El o intreba daca ii place aici la el nu stiu ce.Cand isi termina treaba venea la ea si vorbeau.Si azi dimineata am vazut ca i-a dat un mesaj unei fete.Cred ca ea era.El pur si simplu ii daduse un mesaj ei cu numarul lui de telefon si i-a zis sa il sune cand are timp.Am crezut ca innebunesc! Ce sa fac? Si eu si el avem 30 de ani.Si din cate am aflat ea are iubit de 2-3 ani si este de aceeasi varsta cu logidnicul meu.Ce sa fac? Sa ma Ingrijorez?

8 răspunsuri:
| SERIALS a răspuns:

Ar trebui sa discuti cu prietenul tau despre asta

| ArinaWolf a răspuns:

Poate sunt doar prieteni, avand in vedere ca sunteti departe de casa mi se pare normal sa va doriti sa mai stati si cu alti oameni (prieteni). Cel mai bine e sa-l intrebi direct fara a te enerva, daca te enervezi el o sa minta oricum doar ca sa evite conflictul. Nu trage concluzii pripite care va pot ameninta relatia! Vorbeste deschis cu el si vezi cum evolueaza lucrurile, succes!

| SG1995 a răspuns:

Da, relația voastră e moartă.

| 6Anonim9 a răspuns:

Poate ai inteles gresit. Comunica cu el, poate ajungi prea departe cu imaginatia.
Ea e colega cu el, nu e chiar atat de deplasat sa-i spuna sa-l sune. Poate avea nevoue de ceva indicatii concrete. Spune-i-o direct, "te-am vazut ca-i scrii unei fete si am auzit ceva cum ca te bagi in seama cu o colega tanara, explica-mi ca sa nu cumva sa fi intes gresit". N-are cum sa nu-ti raspunda. Spune-i sa te inteleaga, e normal sa fii geloasa in astfel de cazuri.
Mult succes!

| tudorhit a răspuns:

Mai ai putina rabdare. Nu grabi lucrurile, poate se inteleg bine si atat.

| Zabbyel a răspuns:

Ce ma? nu esti sigura cand te casatoresti?rolling on the floor))))))))doamne. scanu imi arata ca nu esti din england happy

ps: iubesti prea mult sa pui intrebari aiurite. on going, casatoria nu-i pentru tine crying

| Julia92Anna explică (pentru Zabbyel):

Ai baut spirt?

| kandaraki a răspuns:

Ce sa faci? sa vorbesti cu el tot ce ai scris aici.