| anonim_4396 a întrebat:

Help! Mai ales ma intereseaza parerea baietilor. Cum sa ma razbun pe ex, dar sa-l tintesc direct in suflet, tinind cont de faptul ca e extrem de orgolios si ca s-a purtat mizerabil, acum cica are deja prietena. Pai, indiferenta? sau altceva metode, please?!

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Ai citit Razvan si Vidra? Razbunarea cea mai crunta, e atunci cand dusmanul tau, e silit a recunoaste ca tu esti bun si el e rau!

16 răspunsuri:
| mady13 a răspuns:

Nu's baiat dar ar trebui sa fii nepasatoare si mai atenta cu baietiii cand e el prin preajma si ai sa vezi ce fata o sa faca ( lor le place sa aiba ce este interzis) folosestete de asta cat mai bine

| SimonaAdina a răspuns:

Cel mai bun mod este sa fi indiferenta, indiferenta doare cel mai tare. Daca el vede ca pe tine te doare faptul ca el este cu alta o sa rada de tine si o sa-i creasca inima cand vede ca te face sa suferi.Mai bine iti vezi de viata ta,fal sa inteleaga ca relatia voastra a fost doar o prostie, cand va vedea ca tu nu ai simit niciodata nimic pentru el o sa fie ca o lovitura grea.Cel mai bine e sa-ti vezi de viata ta sa te distrezi sa te prefaci ca nu iti pasa si sa iti faci un nou iubit, astfel o sa vada ca tu mergi inainte si nu suferi din cauza despartirii voastre.Ai grija ca sti cum se spune razbunarea este arma prostului! Daca chiar vrei sa iti faci un iubit nou ar fi cel mai bine sa iti alegi unul care sa iti placa si cu care sa ai o relatie serioasa pentru ca alfel daca stai cu el o saptamana doua fostul tau prieten o sa-si dea seama ca ai stat cu acel baiat doar sa il faci gelos. Sper ca te-am ajutat, pa!

| superdorex a răspuns:

Mai merita asa ceva? Doar sa ii arati cat de indiferenta esti! Iar cu timpul sa iti gasesti un baiat care sa te faca sa uiti cat de oribil s-a comporatat acest Ex! Nu merita nci macar o privire din partea ta, nimic, timpul ii va arata ca ceea ce a facut s-a intors impotriva lui! Asta va fi sigur pentru ca exista o lege a compensatiei! Sa ai o seara superba!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru superdorex):

Mda, e corect, dar altfel nu ma puteam exprima ca sa se inteleaga, pur si simplu a dezgusta toate aceste lucruri, si as vrea sa ma razbun, sincer, pentru ca ma simt umilita.

| superdorex a răspuns (pentru anonim_4396):

Va avea el cel de sus grija fii sigura! O sa vada el ce inseamna sa te joci cu sentimentele!

| xxXXCatalinXXxx a răspuns:

Draga mea, in primul rand nu il baga in seama. Daca vezi ca vrea sa va impacati nu il lua in seama.(Daca sa comportat ca un copil nu il lua in seama fa-ti un alt prieten si iesi cu el.)Si any, ai dreptate
de exemplu eu am una in clasa(am 8 ani)e super sexy si o vreau(sunt intr-o gasca si eu si liderul ne batem pentru ea PS:liderul e mai tare ca mine)si in plus ca la fata nu ii place de mine o vreau din ce in ce mai mult.Ii mai scriu biletele de dragoste, etc etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru xxXXCatalinXXxx):

8 ani, tu glumesti big grin

| Flav a răspuns:

Da, stiu. O sa-l tintesti fix direct in p...
Voi inca nu v-ati invatat minte? Visati razbunari dar nu stiti sa va faceti respectate.
Ia zi, ne combinam? Dar de scurta durata, please.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Flav):

Nu esti corect deloc, in privinta mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Flav):

Flav tot ce a fost intremine si el, a fost din cauza lipsei de experienta, prea naiva dusa de nas, in zadar am implorat sa-mi se intoarca aceleasi sentimente pentru ca am primit doar simulari... si nu e vina mea ca, cineva a vrut doar un trofeu, si a ales o fiinta slaba sa-l reprezinte.

| Flav a răspuns (pentru anonim_4396):

Te simti un bibelou? Ai loc si-n vitrina mea, sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Flav):

Deja sint in vitrina altcuiva, ai intirziat tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Flav):

Si nu ma provoca pentru ca dont worry deja ar putea fi cazul sa ajungi tu in vitrina mea ca jertfawinking

| Flav a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam greu asta, cu tendinta spre imposibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Flav):

Sigur, pentru ca nu vreau eu big grin si intentii nu am, pentru ca sint OMhappy

| xxXXCatalinXXxx a răspuns:

Nu glumesc sa mor eu