| pamparam20 a întrebat:

Hey am nevoie de o poza cu un baiat cu ochii verzi si parul saten putin mai lung cam pana pe la umerii . nu gasesc niciunde pe google ,daca aveti dati-mi o poza cu un baiat care sa arate cam asa . numa sa nu fie vedeta sau ceva de genu . dau funda happy urgeent

Răspuns Câştigător
| Zapacitul a răspuns:

Eu am ochii verzi si par saten destul de lunglaughing fb Andrei Barbuhee hee

2 răspunsuri:
| pamparam20 explică (pentru Zapacitul):

Da-mi te rog accept pe facebook happy ca nu-ti pot vedea pozele happy tiam trimis cerere de prietenie :-p

| Zapacitul a răspuns:

Funda?