| juiceisdead a întrebat:

Hey :* Am plecat din Romania de un an aproximativ. Din cauza mamei mele m-am mutat( ne certam mereu, ea umbla cu multi bărbați ), eu aveam o relatie serioasă cu un baiat si el cand a aflat ca raman aici in Italia ( s-a despartit de mine ), sufar de atunci ( au trecut 7 luni ) el are o alta iubita pe care o cunosc din vedere iar eu inca astept si astept ceva. Nu stiu, mi-e foarte dor de el, nu am mai vorbit cu el de cateva luni. Nici nu mi-a scris " la multi ani " de ziua mea. Voi ce părere aveți?! Dau funda dragilor ❤️

3 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

Sa-ti faci un nou iubit si sa-l uitiwinking

| juiceisdead explică (pentru NameHarris):

Am incercat asta si nu a funcționat

| mihai69 a răspuns:

Lasă timpul să lucreze, tot o să-ți treacă (de uitat, nu uiți, dar nici nu o să mai doară).
Și va veni și cel ce ți se potrivește, odată și-odată. Ocupă-ți timpul cu ceva (școală, muncă, nu știu - găsești tu ceva util).