| Cosmina_1720 a întrebat:

Hey am si eu o intrebare:deci la inceput anului scolar aveam un coleg de care mi-a placut de cand l-am vazut. dupa un timp neam imprietenit si vorbeam la scoala ne prosteam ma lua in brate etc.intr-o seara mi-a zis ca ma place iar eu sincer am crezut ca face misto. el a zis ca nu face misto si a facut o singura data dupa ce si iubitasa la inselat. a doua zi la scoala era foarte dragut dar sunt 2 baieti in scoala care veneau la mine si unul dintre ei ma si place. mi-a trimis mesaj ca daca eu incerc sa il fac gelos sau sa ii fac in ciuda? eu i-am raspuns ca nu.si i-am mai zis ca imi sunt doar prieteni. dupa un timp intr-o seara m-a sunat cineva si sa drept el dar nu era el.eu m-am certat cu el crezand ca el a fost si nu neam mai vorbit.acum intr-o seara i-am trimis mesaj ca imi pare rau da nu mi-a raspuns.la scoala nu mi-a zis nimic.eu as vrea sa ma impac cu el dar dupa cum vedeti avem cam multe probleme.mentionez ca ma place si eu il plac. ce sa fac? si el a inceput sa se imprieteneasca cu baiatul celalalt care ma place. e de rau?

Răspuns Câştigător
| nicolestyles a răspuns:

Pai poate vrea sa aveti prieteni comuni... sa stii cu cine "umbli"
cel mai bine e sa.l iei de o parte si sa vb cu el la modul cel mai serios

4 răspunsuri:
| Sn1p3r a răspuns:

Nu! Incearca sa ai o discutie cu el, sa afli daca sentimentele lui pentru tine sunt aceleasi si daca puteti sa incepeti o relatie impreuna.
Bafta!

| nicolestyles a răspuns:

Daca vor deveni prieteni foarte buni va fi complicat poate nu vor vrea sa se certe pentru o fata si vor decide ca nici unu ca nu.ti mai faca avansuri sad. Depinde si de pesonalitatea acelui baiat

| Cosmina_1720 explică (pentru nicolestyles):

Eu cred ca se imprieteneste cu el doar pentru ca noi suntem cerati si eu stau cu el.

| 0IoAnA0 a răspuns:

Sa vorbesti cuel fata in fata si sa ii explici k tu ai crezut k e el la telefon. si eu am patit la fel cu uun baiat si nu am mai vb cu el 5 zile si dupa am aflat ca nu el a fost si am vorbit cu el. bafta!happy