| Alinnnnnna a întrebat:

Hey! Am visat ca un baiat pe care-l plac, si care simt eu ca ma place si el, mi-era iubit.Venea la mine acasa, ma saruta foarte pasional si dulce, cu toate ca intre noi inca nu s-a intimplat nimic. ce ar insemna?

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

1. citisem intr-o revisa nu mai stiu care ca se potrivesc racii cu berbecii -asa ca stai linistita 2. da, daca este rusinos este mai greu...incearca sa-l faci sa se simta in largul lui... daca are vreau hobby sau este bun la ceva ai putea sa ii zici: ce frumos, mai zi-mi esti chiar talentat, cat de interesante sunt discutiile cu tine etc.ca sa se simta mai confortabil ai putea sa mergeti undeva unde nu se afla colegii sau pr vostri pentru ca multi baieti ii schimba comportamentul cand se afla gasca pe langa. afla ce ii place si despre ce stie mai multe lucruri -asa s-ar simti f bine si sa fie mai sigur pe el. 3.visul poate fi un semn ca e timpul sa iti incerci norocul(asta sunt parerile mele sper sa te ajute)FUNDITA?happy

4 răspunsuri:
| Lore2good a răspuns:

Daca il placi si simti ca el te place, de ce nu incerci sa vorbesti cu el? Poate ar iesi ceva frumos intre voihappy

| xlollypop a răspuns:

Eu chiar cred ca te place si poate e un semn ca puteti fi impreuna.Eu zic sa nu-i zici ca-l placi ca unii se mai sperie la asta, dar sa il vrajesti cu farmecul tau.Am avut o intamplare similara si dupa ceva timp(km 2 saptamani)am ajuns sa fiu cu el:XFUNDA?happy

| xlollypop a răspuns (pentru xlollypop):

Saptamani*

| Alinnnnnna explică (pentru xlollypop):

O prietena comuna i-a spus ca-l plac inca inainte de a iesi prima data cu el...ps:el e rac eu berbec, e tare rusions, nu cred sa faca vreodata primul pas.cit despre vis ce crezi?