| anamaria200517 a întrebat:

Hey….
Baiatul de care sunt indragostita ma evita,la inceput nu ma evita,dar de la un timp o face,nu ma mai baga in seama sau daca o face,o face rar.
Ce pot face? Nu inteleg de ce are schimbarea asta brusca de comportament
Tin sa mentionez ca el are o iubita (lui nu i-am spus ca sunt indragostita de el,pentru ca daca ii zic o sa stric totul)
Oare e bine sa ii zic ca imi place de el? Sau cum sa ii dau de inteles ca sunt indragostita de el.x_x
Help me, please!

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te evita pentru ca nu-i place compania ta, asadar fa bine si nu-i spune nimic.

| CorinaReg19 a răspuns:

Scurt si la obiect. Cred ca si a dat seama ca il placi, si sta departe de tine pentru a nu te atasa mai mult de el. Nu vrea sa se amestece intr o relatie cu tine. Daca ii spui ca iti place de el, te va respinge total. Parerea mea.

| anamaria200517 explică (pentru neutrino):

Si daca il deranjeaza compania mea, de ce nu m-a evitat din clipa in care ne-am cunoscut?
ceva cu forta nu se face, stiu asta, dar daca il deranja ceva la mine nu mai vorbeam atata timp happy

| MaryyraM a răspuns:

Nu vreau sa fiu indiscreta, dar cati ani ai? happy

| anamaria200517 explică (pentru MaryyraM):

Aproape 18 happy

| anamaria200517 explică (pentru CorinaReg19):

La inceput pana a se baga in relatie pe care o are, mie mi-a dat de inteles ca ma place
evident nu vreau sa ii zic ca stiu ca o sa stric totul

| neutrino a răspuns (pentru anamaria200517):

Are o oferta "mai buna"!

| CorinaReg19 a răspuns (pentru neutrino):

De acord. oferta pe care daca o rateaza, se va intoarce la a fi prietenos si a ii da semnale anei maria. care o sa o incurce si mai tare in ganduri

| Sergiu72 a răspuns:

Nu te mai indragosti si tu asa... hop-trop

| anamaria200517 explică (pentru Sergiu72):

Ce pot spune...nu poti sa-i poruncesti inimiiwinking