| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum reactionati atunci cand suneti casatorit cu o femeie care are copil dintr-o casnicie anterioara, iar dupa cativa ani de casnicie va doriti si voi sa aveti un copil al vostru dar sotia refuza sa mai faca alt copil pentru ca ii ajunge unul?

Răspuns Câştigător
| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Dau divort instant, pai eu iti te intretin, iti iau BMW-uri, te duc prin Dubai si tu nu esti in stare sa-mi faci o odrasla?

4 răspunsuri:
| Allemando a răspuns:

Să se ducă dracului, dacă a putut face unul, îl poate face și pe al doilea. M-a folosit doar de gura lumii.

| mgtow a răspuns:

Chestiile astea se stabilesc inainte de casatorie altfel nu are rost sa se ajunga asa departe fara sa mai faca copil. Alta varianta ar fi sa platesc o mama surogat si imi face copil prin inseminare artificiala cu sperma mea bagata la rece direct introdusa in ea

| Strwberrs a răspuns (pentru cruceLaGatDunhillLaBot):

Stai o secunda ca n-a mentionat asta inca...
Si daca e invers ai mai fi asa hotarat? ")

| Strwberrs a răspuns:

Poate nu vrea pentru ca sa nasti e foarte greu si i se pune viata in pericol, nu-i asa usor precum considerati voi, barbatii, sa nasti.