| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey băieții, cum reacționați atunci când mergeți cu iubita voastră într-un parc, unde se afla un lac mare unde poți închiria bărcuțe sa te plimbi pe lac. Ajungeți acolo, mergeți la casierie sa plătiți barca, voi obligați fata sa plătească jumătate din bilet, va urcați în barca, acolo sunt 2 vâsle, iar voi ii dați o vâslă și ei pentru ca considerați ca femeile sunt libere și independente și nu mai este nevoie sa fie protejate pentru ca sunt puternice. După câteva minute de vâslit fata va lovește în cap cu vâsla de va dezechilibrați și cădeți în lac, noroc ca stiti sa înotați. Au intervenit oamenii de la debarcader sa va salveze, fata a plătit amenda, și va rade în fata și urla în tot parcul ca sunteți un zgârcit, un porc și un nenorocit ordinar de 2 bani și va spune ca va părăsește. Cum ați gestiona situația asta?

5 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Ba, si le-am zis sa opreasca internetul pe sectia de psihiatrie!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi aici e greseala, trebuia sa o lasi doar pe ea sa vasleasca

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

I as spune te rog nu stapana, promit ca de acum voi plati eu regina suprema!

| MeisterSchnitzel a răspuns (pentru TimberWolf):

Te rog nu face asta, s-ar goli tot TPU-ul.

| TimberWolf a răspuns (pentru MeisterSchnitzel):

Maxim! rolling on the floor