| Heather2001 a întrebat:

Hey buna am 11 ani si am prieten credeti ca sunt prea mica pentru a face dragoste cu el?

Răspuns Câştigător
| mellisa_1721 a răspuns:

Imi primul rand tu esti stapana pe corpul tau.dar iti dau un sfat prietenesc sa nu incepi de la o varsta atat de frageda deoarece poate profita de inocenta ta si de tine.dar daca chiar vrei sa iti incepi viata sexuala la o varsta atat de frageda foloseste prezervativul sau anticonceptionale.succes

34 răspunsuri:
| Lovedance144 a răspuns:

Da normal

| GrellSutcliff a răspuns:

Normal k esti prea mica! O sa iti distrugi viata!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

În cazul în care vorbești serios, te rog doar să îi arăți prietenului tău articolul acesta:
„Art. 218. - (1) Actul sexual, de orice natura, cu o persoana de sex diferit sau de acelasi sex, care nu a implinit varsta de 15 ani, se pedepseste cu inchisoare stricta de la 3 la 10 ani si interzicerea unor drepturi."
Vorbind doar d.p.d.v. legal, așa.
Despre consecințele începerii vieții sexuale de la vârste fragede nici nu mai e cazul să mai vorbim.
Baftă!

| CrIsTiNeL_8057 a răspuns:

LOL tu esti retardata fetitolaughing

| ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ a răspuns:

Da normal ca esti prea mica si citi ani are el adica noo de a avea un iubit nu esti prea mica dar de sex(dragoste) esti prea mica normal... dar... BAFTA!

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

1. Uita-te`n oglinda, da`ti o palma laughing 2. Reciteste ce ai scris aici. 3.Raspunsul meu : Faci ce vrei ca doar e viata ta happy

| angelfromabove a răspuns:

Pai esti nebuna! daca ma vrei un viitor nici nu te gandi la asa ceva... nu e bine esti prea mica daca vrei sa faci asa ceva te sfatuiesc sa incepi viata sexual Macar de la 16.

| Heather2001 explică:

Nu sunt retardata, nici nebuna si nici nu glumesc chiar vorbesc foarte serios... oricum mersi celor care nu au dat raspunsuri in bataie de joc dau fundita

| Heather2001 explică:

Apropo el are 12 ani

| valy311 a răspuns:

Dap normal eu zic sa mai ajtepti vreo 5 anisori asa si dp poti sa te gandesti

| BRG a răspuns:

Evident că da.

| mrmaw a răspuns:

Fa-o,simtete bine

| CEA a răspuns:

Asta-i o gluma nu?

| m3MyTzA a răspuns:

Credeti?:O:O:O:O e logic ca esti prea mica auzi la 11 ani nu stiam ce e aia dragoste ma juk cu **ta in tarana laughing vezi-ti de copilarie ai timp destul mai tarziuwinking

| fanestefan a răspuns:

Eu cred ca faci ceea ce trebuie pentru ca esti la varsta potrivita... glumeam obsedat-o nu mai poti astepta macar cateva luni?

| Narcis2007 a răspuns:

Esti deja o baba!

| ShowTim3 a răspuns:

Poti sa faci nu fi stupida... daca ramai bortoasa convinge-o pe maicata ca te-a nascut gravida

| Venssyk a răspuns:

Sigur ca esti!

| eddyeddy5 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa te apuci pe invatat! Ai in fata o viata lunga. Acum la 11 ani ti-ai gasit si tu!

| VampirNegru10 a răspuns:

Risti sa faci cancer -.- la 11 ani nu e normal sa stii de asa ceva.
da dar daca tu vrei neaparat fa-o. da esti super mica! ...BAFTA...

| Groparu a răspuns:

Doamne ne ducem de rapa... fa-o draga mea copila si asa nu ai nimic de pierdut la sfarsitul lui 2012 ne ducem pe p.a toti asa ca bucura-te cat mai ai timp ce dracu. Daca ar sti mata ce prostii ai in cap cred ca ti-ar prinde capul in usa.So God bless you all.

| LEMONNN a răspuns:

Bwai fetito tie nici nu ti-a venit bine ciclul si vrei sa faci sexlaughingdoamnee...pe la 15 ani deja o sa fii cunoscuta in tot orasul pentru merite deosebit de bune in oralitate...

| whoocares a răspuns (pentru CrIsTiNeL_8057):

Cata dreptatee ai! Unde se duce ma tara asta? laughing)) eu la 11 ani ma jucam cu papusi. habar n-aveam de gagici. da nha.se pare ca sunt cam inapoiata. in ziua de azi. de la 11 ani ne f*tem. BRAVO MA! laughing)) Tineti-o tot asa, fetelor, ca o sa ajungeti bine rau!

| HelloKitty97 a răspuns:

Eu zic sa nu iti bati joc de viata ta! si mai ales de corpul tau de la varsta de 16 ani te poti gandi la asa ceva dar te sfatuiesc mai repede nici sa nu iti treaca prin cap!

| IoIo11 a răspuns:

DAA! Ma rog, faci ce vrei dar eu iti spun ca nu este okeey! Adica corpul tau nu este pregatit pentru sex si gandeste`te ca daca o sa te desparti de el o sa treaca pe langa tine cu gasca lui si o sa spuna gen " baii pe asta am f****`o si nu cred ca ti-ar placea straight face FACI CE VREI eu iti spun ca NU ESTE BINE!

| Metamorphose a răspuns:

FATO ai innebunit? de la 11 ani? mai bine ti.ai lua tu papusica si ai sta cuminte in bancuta ta.(cata prostie in lumea asta):-&

| Consumptive a răspuns:

Esti prea mica!

| Heather2001 explică:

Am fost intrebata si aici si prin mesaj privat de unde sunt.Sunt din Bucuresti

| toxicandy96 a răspuns:

Fetitzoo! baga'ti mintile in cap! ai 11 ani!:O lol deja te gandesti la sex :O la 16 17 ani ce faci? ai copiii? vezi'ti de papuselele tale si stai in banca ta! ce crezi ca daca te f*** de la varsta asta...te dai mai mare sau km? pune mana si invata! si f***** cat vrei de la 15 16 17 ani in colo! pana atunci invata! si prieteni sa aii cuu sutaa!happy

| Solovey a răspuns:

Mama da logic ce penis trebuie sa aiba acela de 12 ani o sa incapa in tine nebuno.Mai bine spus o sa ajunga in tine? Ce placeri ai invedere? nici n-are forta. singele nu circula de la ncordare in asa corp
happy