| Heather2001 a întrebat:

Hey buna am 11 ani si am prieten credeti ca sunt prea mica pentru a face dragoste cu el?

Răspuns Câştigător
| mellisa_1721 a răspuns:

Imi primul rand tu esti stapana pe corpul tau.dar iti dau un sfat prietenesc sa nu incepi de la o varsta atat de frageda deoarece poate profita de inocenta ta si de tine.dar daca chiar vrei sa iti incepi viata sexuala la o varsta atat de frageda foloseste prezervativul sau anticonceptionale.succes

34 răspunsuri:
| DaRkMist69 a răspuns:

Doamne, si la potzoci le trebuie cotarceala!laughinglaughinglaughinglaughing)

| Heather2001 explică (pentru DaRkMist69):

Ce inseamna potzoci si ce inseamna cotarceala?laughinglaughinglaughing

| GodInLol a răspuns:

Am orbit, am orbit!
*incepu sa planga...copilaria se maturiza tragic si sever*

| qLoveSmileღ a răspuns:

Vai de capu` tau. Daca de la varsta asta faci sex, la 13 ani o sa fii casatorita. Mi-e mila de tine, sincer big grin Esti obsedata dragutsa? O sa-ti distrugi viata rolling on the floor Maica'ta stie despre intrebarea asta? smug Te'ar rupe in bataie rolling on the floor