| Heather2001 a întrebat:

Hey buna am 11 ani si am prieten credeti ca sunt prea mica pentru a face dragoste cu el?

Răspuns Câştigător
| mellisa_1721 a răspuns:

Imi primul rand tu esti stapana pe corpul tau.dar iti dau un sfat prietenesc sa nu incepi de la o varsta atat de frageda deoarece poate profita de inocenta ta si de tine.dar daca chiar vrei sa iti incepi viata sexuala la o varsta atat de frageda foloseste prezervativul sau anticonceptionale.succes

33 răspunsuri:
| fanestefan a răspuns:

Eu cred ca faci ceea ce trebuie pentru ca esti la varsta potrivita... glumeam obsedat-o nu mai poti astepta macar cateva luni?

| m3MyTzA a răspuns:

Credeti?:O:O:O:O e logic ca esti prea mica auzi la 11 ani nu stiam ce e aia dragoste ma juk cu **ta in tarana laughing vezi-ti de copilarie ai timp destul mai tarziuwinking

| mrmaw a răspuns:

Fa-o,simtete bine