| mickelle a întrebat:

HEY! Buna m-am despartit de un baiat pe care inca il iubesc dar el nu ma baga in seama si eu sunt topita dupa el... ce sa fac fiindca el este cu alta si nu ma pot gandi la altcineva decat la el. va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Off destul de greu pentru tine,inteleg cum te simti,dar daca spui ca are pe altcineva acum nu cred ca mai este nimic de facutstraight face,ar trebui sa mergi inainte, chiar daca iti este greu.
Trebuie sa incerci sa il uiti, sa ti-l scoti din minte pentru ca asa mai mult rau iti vei face.Cand vezi ca iti apare in minte el,incearca sa iti gasesti alta ocupatie,uita-te la tv,iesi pe afara cu prietenii,citeste etc.
Stiu ca iti va fi greu la inceput,dar pentru asta este nevoie si de ambitie si vointa din partea ta ca sa reusesti sa treci peste,orice este posibil daca vrem cu adevarat,asa ca daca vei dori si vei avea ambitie cu siguranta vei reusi sa treci peste,sunt sigura de astakiss
Asa ca, curaj, capul sus si mergi inaintehappy

2 răspunsuri:
| xALeXdXx a răspuns:

Daca il iubeai atat de mult de ce te-ai despartit de el?

| mickelle explică (pentru xALeXdXx):

Fiindca ma insela dar nu mi-l pot scoate din minte