| cami2002 a întrebat:

Hey!
Cum fac un baiat sa ma placa?
Vreau sfaturi!
Cum iti dai seama ca te place?
Urgent!

Răspuns Câştigător
| xCrazyGirl a răspuns:

Atunci iesiti undeva la un suc si vorbitiwinking dupa aia se va intampla ceea ce trebuie

12 răspunsuri:
| DaRaspund a răspuns:

Daca te baga in seama, sta mai mult pe langa tine, iti zambeste mult, iti ia apararea te place. Tu poti sa-i arati ca-l simpatizezi si sa il sustii, sa ai activitati comune cu el si asa el o sa te cunoasca mai bine si probabil o sa te placa!

| xCrazyGirl a răspuns:

Nu poti obliga pe cineva sa te placa

| cami2002 explică (pentru xCrazyGirl):

Pai da, da am mai fost cu el vreau sa-l fac sa regrete ca m-a parasit

| cami2002 explică (pentru DaRaspund):

Ma baga in seamna da nu asa de mult si el tomai s-a despartit de colega mea

| lastride a răspuns:

Deci va ia pe toate la rand laughing

Ce e cu prostia asta de gandire, "sa-l fac sa regrete", lasa-l, nu merita efortul, sau cel putin pe tine.

| DNSK a răspuns:

Cum pot face eu sa ma placi? pune-ti asa intrebarea. nu poti face nimic, dragostea nu fabrica, ea se naste

| reeebook a răspuns:

Fusta mini, decolteu generos pui putina apa pe ele sa luceasca smug buzele facute si nu stiu... mai vezi tu =]] (perfect girl o.O)

| Etiene a răspuns:

Arata-i bikinii si ce se afla in ei.Va ramane cu gura cascata de placerea de a te cunoaste.

| Voidwithin a răspuns:

Nu-l poti face sa te placa, asta o decide el. Iti dai seama daca se balbaie cand vorbeste cu tine sau se da la tine si te baga in seama mereu cand are ocazia.

| food23 a răspuns:

Nu te comporta asa [ ca o disperata ] si gaseste lucruri in comun.

| cami2002 explică (pentru Etiene):

Daaaaaa laughing) fa tu asta

| AngelWhite99 a răspuns:

Ca te place iti dai seama dupa cum se comporta, iar daca vrei saii spui ca il iubesti ia-o incet.Arata-i ca il simpatizezi, fiti inainte de toate buni prieteni, sprijina-l, arata-i pe parcurs intentiile tale fara sa i-o spui direct, fa-l pe el sa inteleaga.