| fantasy01 a întrebat:

Hey :d.
batting eyelashes. Am nevoie de pic ajutor puppy dog eyes. Mie imi place de un baiat. Alex sa zicem. si mna happy. suntem prieteni de pe facebook. si e de la mine din oras :d. si mna. mi-a cerut nr de telefon. vorbeam prin mesaje. m-a mai sunat. happy. si mna. ieri. fara sa planuim ceva. asa dintr-o data. am decis sa. ne intalnim >:". si mna... ne-am vazut. [ eu am mers cu o colega, Diiana, pentru ca nu aveam tupeu sa merg singura. pr prima data cu el :d.]. si mna. m-a imbratisat cand m-a vazut. apoii. mna. am tot glumit pe parcurs. i-am dat o palma pentru ca a zis o prostie laughing. si l-am lovit pic peste ureche. dar face el. " No, nu imi face gaura in ureche ca am destule". si l-am intrebat ca unde vrea gaura >:". a zis ca in buza. si a mers cu bicicleta in fata mea. si mi-a facut cu ochiul : x.
Pot zice ca e o persoana foarte de treabahee hee. si suntem prieteni bunii. dar am cam inceput sa imi placa de el. si ieri si azii cand vorbeam cu el.a zis ca isi cauta prietena. si cica sa o intreb pe colega cu care am mers atunci. daca are nevoie de prieten sad. as putea sa ii arat lui ca il plac? in mod indirect. fapte, vorbe, nu stiu. o sa ne mai vedem. dar mna. sad.
problema aici e una. ca eu sunt unpic mai. "plinuta" sad. si mna. nu stiu daca am sanse la el sad.
cum ziceam. cum ii pot arata ca il plac, in mod indirect? :d. Funda + vot :*.

4 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Buna,nu conteaza k esti mai plinuta.Si eu sunt mai plinuta dar asta nu conteaza.Conteaza naturaletea si sinceritatea.Eu i-as scrie un msj pe fb, daca vrea sa mergeti la un film de exemplu.Si indirect, zambind si fiind draguta si sa bati ceva apropouri poate ca isi va da seama k il placi. Daca nu, ii zici ca il placihappy pupici

| Ahead a răspuns:

In mod indirect iti ia putin timp e un procedeu mai complex.
Trebuie sa inveti seductie, si sa aplici tot ce ai invatat dar s-ar putea sa iti ia putin timp si sa pierzi teren dar totusi iti dau un website care te va ajuta (l-am mai recomandat si altora ) www.despreseductie.ro
Il seduci, si va fi doar al tau
Pa, pa

| JohnnyRocks a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Nu e nicio problema ca esti mai plinuta, atat timp cat te simti bine in pielea ta. Eu sunt sigur cate place si a batut un apropos atunci cand ti-a zis ca isi cauta prietena. Daca ti-a cerut numarul de telefon inseamna ca e interesat, ca l-ai atras intr-un oarecare mod, in ciuda faptului ca esti plinuta. Cum sa-i arati in mod direct ca-l placi? Daca si lui ii place de tine, te va invita in oras, iar tu nu trebuie sa-l refuzi. Zambeste-i, dar poarta-te normal, iar daca sunteti singuri intr-un parc ceva, intr-un loc mai retras, nu ezita sa-l pupi pe obraz, sau de ce nu...chiar sa-l si saruti. Sper ca te-am ajutat happy

| lucian_5250 a răspuns:

Fato depinde cum arati