| cookie93 a întrebat:

HEY. daca fac pentru 1 data sex anal, sunt sanse sa mi se intample ceva grav? adica 1 singura data doresc pentru ca prietenul vrea sa incercam.trebuie ceva protectie? sunt virgina.multumesc

5 răspunsuri:
| CeZaR_2777 a răspuns:

1)Te asigur ca nu exista nici un risc.E ca si cum te duci la bae si faci "treaba mare"... Spune-i sa te ia incet ca sa nu te doara si sa folositi ceva alunecos(va va fi mai usor).
2)Nu trebuie nici o protectie.Trebuie sa te protejezi doar sa nu te vada amici/rude/parintilaughing. Doar de asta trebuie sa te protejezihee hee
3)Prietenul tau vrea doar sa incercati? Nu cred ca va ramane doar asa.Sunt sanse de 70-80% sa ii placa.
Sper ca ti-am fost de folos si in acelasi timp sper sa merit o fundita

| SexGirl1921 a răspuns:

Daca e numai o data e ok.folositi lubrifiant sau crema ca sa nu te doara.nu va faceti un obicei din asa ceva, cu timpul muschii anusului se slabesc si vei ajunge sa nu mai poti sa te abtii cand iti vine sa defeci

| cevacumva a răspuns:

Pai depinde cati ani ai? apropo cati ai, nu are ce ti se intampla daca sti sa te protejezi normal ca si de prima data trebuie protectie ca si atunci poti ramane insarcinata, si sa te gandesti bine daca merita sa faci asta pentru el

greece12
| greece12 a răspuns:

Prietenul vrea sa incercati si tu esti de acord,nu-i asa?
Daca a vazut ca refuzi sa faci sex,s-a gandit s-o ia pe drumul ocolit, e mai lung, dar tot acolo ajunge.
Se pare ca nu te iubesti si nu te respecti pe tine deloc.Pacat.

| mika a răspuns (pentru greece12):

Bine zici!