| marinela92 a întrebat:

Hey eu cunosc un baiat simt ceva pentru el cum si el o face dar amandoi suntem 2 nebuni orgoliosi care nici in ruptul capului nu si-ar spune sentimentele cu toate ca ne placem...si as vrea sa vad cum as putea sa-i fac orgoliu ala sa disapra adica sa se faca mai maleabil pentru ca noi ne iubim dar zicem ca nu ne suportam si de fiecare data ne facem gelosi unul cu altul el ia o fata in brate si se uita sa imi vada reactia iar eu iau un baiat de cot ne plimbam si boul de care sunt indr se uita dupa mine cand fac chestia asta heeelp me funda

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tu nu ai nici un motiv sa actioneazi asupra orgoliului lui, asta este treaba lui. Trebuie sa ai grija de orgoliul tau, sa-l diminuezi suficient incat sa fii mai maleabila

| pursisimpluAlex a răspuns:

Dar de ce mereu baiatu trebuie sa fara primul pas? sa stiti ca nu scrie nicaieri asta deci daca vrei ceva serios cu adevarat iar de mana si spune-i bai baiatule tu ma placi? ca eu te plac vezi ce zice dupa numai faci nimic astepti tu ti-ai facut treaba acum e randul luitongue si daca te place vine la tine cu o ciocolotica laughing si te intreaba vrei sa fim impreuna tu te inrosesti si spui da. ce romantic stiulaughing

| HappyGrumpy a răspuns (pentru pursisimpluAlex):

Ce pueril stii? dar ai dreptate, fata asta nu stie ce vrea, se crede mandra dar e doar enervanta si teribil de insistenta, nu-l mai baga atata in seama, ii zici ca te-ai saturat de jocul ala, daca vrea ceva serios stie unde sa ta caute.