| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când mergeți cu iubitul vostru într-un parc, unde se afla un lac mare unde poți închiria bărcuțe sa te plimbi pe lac. Ajungeți acolo, mergeți la casierie sa plătiți barca, băiatul ce obliga sa plătiți jumătate din bilet, va urcați în barca, acolo sunt 2 vâsle, iar băiatul va da vâslă ca sa vâsliți și voi, nu doar el. Vi se pare normal voi ca fete sa vâsliți? Ați accepta un asemenea comportament?

10 răspunsuri:
| simplaexsistenta a răspuns:

Inseamna ca respectivul stie ca nu suport baietii care cred ca fetele nu se pot descurca. Bravo

| Miruna333 a răspuns:

N-as mai urca in nicio barca dupa ce ma puna sa platesc jumatate de bilet laughing)) Exclus, nicio barca, nicio vasla

| Madaxo97 a răspuns:

Niciodată nu știu ce răspuns să dau la întrebările tale laughing

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Buna seara amice, din punctul meu de vedere feminim (eu sunt barbat), nu stiu sa conduc si nu, nu cred ca i ok sa mi dai mie o vasla pana la urma tu esti barbatul care trebuie sa munceasca din greu ca sa ma trateze ca pe o printesa.

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Buna sefule! Eu nu as accepta un astfel de comportament l as impinge cu vasla afara din barca?

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, de ce nu?!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Violleta2022):

Cum adică? Ți se pare normal sa dai la vâslă?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sigur, de ce nu?
Doar nu-mi cad mainile, ba chiar imi place fiindca acasa lucrez pe rowing machine.
Eu de cate ori am ocazia sa iesim pe apa prefer bicicletele cu pedale pentru cuplu, unde amandoi pedalam.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Violleta2022):

Un bărbat adevărat pedalează pentru amândoi, doamnelor NU va mai lăsați umilite de băieței!

| Violleta2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Norocul meu ca nu m-am lasat niciodata umilita si nici nu m-am maritat cu un baitel!