| HaHaGirl a întrebat:

Hey hey TpU am 19 si am o problema grava dupa o noapte fierbinte am aflat ca sunt insarcinata era bine sa am simptome sau cu un test de sarcina dar eu sunt model si boy friendu meu la fel eram la o sedinta cand am lesinat mi-am revenit am ajuns acasa si l-am trimis la farmacie sa-mi ia 5 teste dupa ce m-am gandit ca poate o fi asta le-am facut, toate pozitive speriati amandoi va dati seama e greu, am fost la ginecologul meu si am aflat ca am cam 2 luni jumaate si cei de la agentie si prietenele mele si iubitul meu mi-a cam zis ca am pus pe mine dar eu am zis ca sunt mai mancacioasa de la stres dar erau poftele mele sau ale copilului de fapt nu stiu ..problema e ca vreau sa nu afle nmn in afara de mine si el in niciun caz cei de la agentie dar deja am burtica si vreau sa avortez dar mi-e frica...ce sa fac? la 2 luni jumate e deja mult si nu vreau sa renunt la modeling dar nici la copil pentru ca e un suflet el zice ca sunt tanara si frumoasa si o sa fac copii mai incolo(are 20 face in octobrie eu in decembrie)ii e usor ca nu-l are el in pantece sa vada cum e stiu ca are dreptate dar mi-e frica de avoort dar ....trb sa aleg intre viitorul meu si copilul meu cum sa aleg ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bimmer a răspuns:

Felicitari pentru prietenul tau. Doamne ajuta sa ai si tu acelasi gand. Daca erai din Timisoara, jur ca acceptam sa fiu nas. Cred ca mi-au fost ascultate rugaciunile... urmeaza gandul prietenului tau...si doar de bine o sa ai parte. Dumnezeu asa te rasplateste ca nu il avortezi, de nici nu iti poti imagina. Ma bucur ca ai fost pe la Biserica. Bravo, esti pe calea cea bunahappy sunt mandru de tine

108 răspunsuri:
| HaHaGirl explică (pentru Crucified):

Oamenii prosti tot asa vor ramane deci n-ai nicio sansa sa te vindeci...desteapt-o fi in locu meu si ai sa vezi si cum a zis si bimmer am luat o hotarare...

| Azµre a răspuns (pentru HaHaGirl):

Hai sictir, dacă îți dăteai seama numai postai întrebarea.

| HaHaGirl explică (pentru Azµre):

Am vb cu cineva de aici care mi-a deschis ochii daca esti asa prost dc ai mai raspuns la intrebare

| Crucified a răspuns (pentru Bimmer):

Sunt fată. Meah, dar tot om sunt. Sfatul meu e expirat, zici?

| Crucified a răspuns (pentru HaHaGirl):

Deşteapto*
Mă cataloghezi ca fiind om prost? Ok, treaba ta. Că nici diferenţa dintre căcat şi pişat nu ştii n-o faci. Aşa că naştere grea cu rupturi de uter.

| Bimmer a răspuns (pentru Crucified):

Băi Vacă cu cabină ce esti, ai noroc ca Dumnezeu nu apleaca urechea la toti cainii si la toate catelelewinking asa ca...ia aminte. Ca tot raul se intoarce impotriva ta. Cere-ti iertare, da urgent. Hai, baga mare

| Crucified a răspuns (pentru Bimmer):

N-am de ce. Nu-mi pasă. Pa.

| HaHaGirl explică (pentru Crucified):

Multumesc draga mea nu cred in blesteme sau alte porcarii asa ca daca doresti altuia...asta sa ti se intoarca insutit

| HaHaGirl explică (pentru Crucified):

Si vezi ca majoriatea lucrurilor pe care le spun se adeveresc de multe ori asa ca ...mai vedem cand o sa-ti vina randu

| HaHaGirl explică (pentru Bimmer):

Asta am zis si eu pentru ca nu stiu cum se face dar majoritatea lucrurilor pe care le prezic se adeveresc ...assa ca ii urez nastere usoara daca e sa nasca vreodata

| Bimmer a răspuns (pentru HaHaGirl):

Ti-am trimis mesaj privat. Raspunde-mi ca sunt tare curiosbig grin Ms

| Crucified a răspuns (pentru HaHaGirl):

yawn

| Azµre a răspuns (pentru Crucified):

Stupidă ființă... ignoră tot ce spune.

| HaHaGirl explică (pentru Azµre):

Vai dar cat sarcasm, nu ma mira sa stii ...nu cred ca tu ai facut la varsta asta sau vei face cate am facut eu...asa ca nu ma cunosti n-ai cum sa zici ''stupida fiinta'' sunt multi care ma fac rasfatata cand le zic de tot ce am dar nu e asa daca ar fi ca ai mei sa ramana fara nimic doamne fereste pe mine nu m-ar afecta pentru ca tot ce am, am din banii mei facuti cu munca me da unii o sa ziceti ca ce e asa greu sa faci poze, e greu sa nu dormi noapte e greu sa stai cel mult 5 luni pe an in tara ta nu e asa usor dar daca assa ies banii

| Bimmer a răspuns (pentru HaHaGirl):

Nu pot sa iti tirmit mesajsad da-mi tu mesaj cu id-ul tau de mess, si te bag eu in lista. Ms

| SefaTa97 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Ma bucur ca pastrezi bebelusul! Sa ne tii la curent!

| HaHaGirl explică (pentru SefaTa97):

Mersi ca te bucuri pentru mn..credlaughing)in fine nu e un bebe sunt 2 fetite... tatal iubitului meu are un frate geaman si asa s-a ''transmis'' si la nnoi deci o sa avem 2 dditr-un fochee hee

| Mirris a răspuns (pentru HaHaGirl):

Sunt curioasa.Ai pastrat copilul pana la urma?