| Anni02 a întrebat:

Hey :* intrebare pentru fete: ati suferit din cauza unui baiat? Daca da credeti ca toti sunt la fel? Regretati o relatie pe care ati avut-o?
Pt baieti: ati suferit vreodata din cauza unei fete? Si a 2a intrebare : Regretati o relatie pe care ati avut-o?

7 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Da,din cauza unui barbat, nu regret nimic ci din contra, ii multumesc lui Dumnezeu ca mi l-a scos in cale, nu stiu de unde...dar o sa ma gandesc mereu cu drag la el, of!
Si nu, nu sunt toti la fel deloc!

| Oana92 a răspuns:

1.Normal ca am suferit dupa un baiat, nu cred ca exista vreo fata care sa nu fi trecut prin asa ceva.
2.Nu cred ca sunt toti la fel, dar au o gramada de defecte comunehee hee
3. Da!

| BiancaGeorgiana a răspuns:

Am suferit o singură dată. A fost suficient pentru a-mi da seama că nu merită să sufăr pentru un băiat. Eu cred că nu sunt toţi la fel.şi o spun din propria experienţă.

| FetitzaFrumusik a răspuns:

Pai eu cred ca este ceva normal sa suferi, acum depinde de acel baiat, nu sunt toti la fel dar depinde pe cine alegi, ai impresia asta mereu dupa o dezamagire dar ce iti este scris este pus deoparte, sunt unele relatii pe care le regret dar din greseli invatam.

| AlexaAlecutza a răspuns (pentru FetitzaFrumusik):

Foarte corect fetita trista! Din greseli invatam. Unii fac greseli cu pretul vietii (ca mine.) iar aaltii invata din greselile altuia

| AlexaAlecutza a răspuns:

1. Da, am suferit din cauza unui baiat dar din vina mea. Eu m-am despartit de el de idioata ce am fost( deoarece il iubeam), si finca el si-ar fi dat viata pentru mine... asta a si facut. Au trecut 3 ani si tot am impresia ca nu mai pot iubi.
2. El a fost primul meu iubit si nu regret nimic. M-a facut sa ma simt ca o printesa.

| Anni02 explică:

La ce te referi cu pretul vietii?