| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume cum reacționați atunci când vedeți pe strada un fost coleg de munca si vreți sa mergeți spre el sa îl salutați, el va vede, se intoarce din drum si fuge către stația de autobuz, voi fugiți după el si îl strigați, el nu răspunde si fuge mai tare, apoi se urca în autobuz, va uitați la el prin geam si el își acoperă fata.
Cum ati reactiona în situația asta?

2 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Ce Ivan c.o.i lung ești rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Asta in veci nu mi se poate intampla.
Eu nu am alergat niciodata nici dupa sotul meu, dapai dupa fosti colegi.