| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, de ce multe femei se indragostesc de soferi de tiri si se casatoresc cu ei?

Răspuns Câştigător
| Elliana534 a răspuns:

Ca pot sa ii insele cand is plecati. Siguranta financiara si mult contact sexual

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Pentru ca ei sunt plecati tot timpul big grin

| Lule a răspuns (pentru SkyPilot):

Superb raspunsul happy

| Endoryus a răspuns (pentru SkyPilot):

Si au si bani.

| Necunoscut112 a răspuns:

Care multe? Ratatele.

| Violleta2022 a răspuns:

Total gresita afirmatia ta!
Soferii de tir se indragostesc de toate curvulitele de pe marginea soselei, dar uita ce nu ajung sa se casatoreasca cu ele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care multe femeie se indragostesc de taximetristi, medici, ingineri, vanzatori, avocati, sudori, instalatori. Nu cred ca tiristii au 5 femei in plus