| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand vreau sa ne calmam si sa ne linistim si sa ne indreptam atentia catre utilizatorul Catalinselix, in fata caruia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez, datorita lui am gasit inspiratia pentru intrebarea mea. Haideti sa toastam un pahar de sampanie, sa cante muzica, sa punem de o friptura si sa ii uram toate cele bune. Respect frate!

Hey fetelor cum reactionati daca un baiat va invita in parc sa mancati un sandvis in loc sa va duca la un restaurant?

Răspuns Câştigător
| StefanIlAreMare a răspuns:

Pai sa nu faca figuri la mine ca eu o duc la un restaurant dar nu comandam nimic, aduc eu de acasa

28 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In natura, foarte dragut! Mi-ar place si fara sandwich, sincer! De restaurante m-am saturat...happy

| mgtow a răspuns:

laughing meritai sa fi presedintele romaniei la cat de comic esti

| darrio2007 a răspuns:

Verginico, mă cam pui pe ganduri cand spui că ingenunchiezi in fata baietilor. Ăsta nu e primul de care spui.

| darrio2007 a răspuns:

Curios ca nu apare pe TPU, in Comunitate.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru darrio2007):

E utilizator nou, ieri s-a inregistrat

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Curios ca mie nu-mi apare in Comunitatea nici acum. Tie daca iti apare, cand ai avut timp sa-ti formezi o parere despre el?

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sau tu ingenunchiezi in fata oricui?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru darrio2007):

Ingenunchiez in fata oricui imi ofera inspiratie

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru darrio2007):

Raspunsul lui la o intrebare m-a inspirat

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Tot nu imi apare in Comunitatea TPU.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru darrio2007):

Poate si-a sters contul

| Violleta2022 a răspuns:

Daca parcul este intr-o poienita pe munte, nu mi-ar displace peisajul si nici efortul baiatului happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... s-a scumpit mancarea.

| Mosotti a răspuns:

Asa frate, sa cante muzica, sa sara sampania si fripurica.

O fata care place mult un baiat nu pune pret ce si unde mananca cu acel baiat, tot ce doreste e sa fie cu acel baiat.

| Fatamuntilor a răspuns:

De ce nu...

| Hammurabi a răspuns:

Verginică, nu schimba nimic tată, că mie îmi place.
Numai să nu pui prea multe întrebări zilnic. Că un pahar de șampanie pentru fiecare, o să circul doar cu taxiul. laughing

| Eireann a răspuns:

Vara trecuta prietenul meu mi-a facut o surpriza cu un picnic pregatit de el pe plaja, la malul marii. Sincer am apreciat de 100 de ori mai mult ca s-a straduit sa pregateasca el niste clatite si m-a dus undeva frumos dupa o dimineata grea la munca decat sa mergem la restaurant.
Acum nu spun ca nu imi place si la restaurant dar in ziua respectiva a fost gestul potrivit.

| blairelovesmusic a răspuns:

Mi-ar placea, nu sunt genul de fata care se duce deseori la restaurant.

| AndreeaWTS a răspuns:

N-ai spus ce fel de sandvish si cu ce? Ca sunt destul de mofturoasa. happy

| GambleR40792 a răspuns:

Mai schimba varule si tu ''placa'' asta zici ca ai pus-o intr-un txt si ii dai copy paste si schimbi utilizatorul ca esti PENIBIL in ***

| Mosotti a răspuns (pentru GambleR40792):

Lasa ma sa sara bautura la maxim!

| denidenisa2139 a răspuns:

Hm,as fi mai bucuroasa, rlly...Mi se pare mai romantic un picnic in natura decat la restaurant.