| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand vreau sa ne calmam si sa ne linistim si sa ne indreptam atentia catre utilizatorul DoarUnEu, in fata caruia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez, datorita lui am gasit inspiratia pentru intrebarea mea. Haideti sa toastam un pahar de sampanie, sa cante muzica, sa punem de o friptura si sa ii uram toate cele bune. Respect frate!

Hey lume sunt foarte nervos de am spart o farfurie citind raspunsuriile la intrebarea utilizatorului DoarUnEu despre cadouri scumpe. Omul noastru este un barbat demn care vrea sa ii faca iubitei lui un cadou scump, perfect normal inseamna ca fata are pretentii si stie ce vrea. De ce il judecati pentru ca vrea sa ia in cadou scump? Doar pentru ca iubitele voastre bucura de un cadou la 5 lei si nu au pretentii nu trebuie sa i taiati aripiile pentru ca vrea sa ofere ce e mai bun iubitei sale. Eu ofer cadouri scumpe gagiciilor cu care umblu. Sunt curios daca ati avea fiice, ma refer la cei zgarciti care o baga pe aia cu " nu conteaza valoarea cadoului" cum ati reactiona daca fiica voastra va spune ca iubitul i-a facut cadou o banderola la 5 lei...Ce parere avetI?

Răspuns Câştigător
| StefanIlAreMare a răspuns:

Foarte adevarat frate, daca o iubesti dc sa nu ii cumperi cv scump? Nu vad o problema

6 răspunsuri:
| ZyRRe a răspuns:

Eu cred că tu nu faci diferența între o gagică și prietenă/iubită care chiar te iubește/o iubești.

| J0B0MAT a răspuns:

Sunt sărăcii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare dupa buget, Verginel draga. Până la urma gestul conteaza.
Eu unul as fi multumit de prezența persoanei iubite, ca e fericita si sanatoasa, asta ar fi cel mai frumos cadou pentru mine. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare ofera cadouri dupa bugetul care-l are!
Se pare ca baiatul asta chiar isi apreciaza iubita, daca vrea sa-i ofere ceva scump, si probabil ca are ganduri serioase cu ea, sau poate prevede un viitor fericit, alaturi de ea.
In ce privesc relatiile tale, fiind efemere, cred ca nici nu apuci sa faci cadouri la gagici, ca alea dispar inainte sa incepi practic o relatie.

| Aditu94 a răspuns (pentru ZyRRe):

Care e diferente dintre o gagica - prietena - iubita?

| Kranci123 a răspuns:

Daca vine din iubire este bine primita! prefer asta decat sa ii ia cadouri scumpe si sa o bata ca pe un caine in lant toata ziua! fericirea nu sta in cadouri si parerea mea personala este ca daca femeia nu se poate bucura la un cadou sincer si ieftin venit din inima este o curba materialista care nu iubeste pe barbat si iubeste doar portofelul lui!