| Titi123688 a întrebat:

Hey salut tuturor am sa va pun o întrebare puțin mai complicată deci eu după cum v-am mai spus am 19 ani și sunt student la facultate fără frecvență la ID (adică mă duc la cursuri doar când pot eu ) in fine nu despre asta era vorba așa și eu încă locuiesc cu părinții mei care sunt FOARTE FOARTE DURI când vine vorba de educație sexuala ori de a avea o relație sau de a comunica cu vreo fată eu unul vreiam sa îmi incep viața sexuală de vreo 2 luni dar problema este că părinții "MĂ OBLIGĂ" sa stau in casa chiar nu îmi dau voie DELOC afară și îmi spun să aștept până după nuntă că chipurile e mare păcat să fac înainte de și uite așa am ajuns eu sa mă masturbez aproape zilnic pentru a mi satisface nevoile sexuale ce mă sfătuiți să fac? As vrea răspunsuri concrete

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fără frecventa e una iar ID este alta.
„îmi spun să aștept până după nuntă că chipurile e mare păcat să fac înainte"
Ce sa astepti dupa nunta daca nu iti dau voie sa iesi?
Parca ti-ar fi gasit deja mireasa de pe acum.
Nu procedeaza bine.

| sierra1 a răspuns:

Stai in casa părinților, respecti regulile!

"eu unul vreiam sa îmi incep viața sexuală de vreo 2 luni"

la chestia asta, n-am replică. Bănuiesc că nu ai montat vreun dispozitiv cu lacăt...

| mihai69 a răspuns:

Poți (și nu e rău deloc) să faci laba în continuare, dar e timpul să iei viața în piept și să trăiești singur. Ia-ți un job, o chirie și fugi!

| Titi123688 explică (pentru darrio2007):

Nu nu îmi dau voie să îmi incep viața sexuală vad că ești greu de cap straight face