| Sexsigsisbxbs a întrebat:

Hey TPU! Am 13 ani si Tata m-a obligat sa il las sa ma f*ta si nu mi-a venit ciclul de 4 saptamani. Tata a spus ca este impotriva religiei sa fac avort, dar nu vrem sa stie mama. Ce sa facem? Va rog, ofer funda!

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sa mergi la politie si sa-l denunti ca te-a lăsat gravida.

| KatiMe27 a răspuns:

Alt trol

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te plictisesti sau ce ai copil retardat ce esti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci niste glume extrem de deplasate.
Poate tie ti se pare amuzanta mizeria pe care ai scris-o si unele fete chiar trec prin astfel de iad.

Gandes-te de de 2 ori despre ce razi

| sweetys a răspuns:

Chiar imi era dor de intrebarile 2000

| annonimaaaa555 a răspuns:

Politie...se numește VIOL și dacă tu ți-ai dat consimțământului. La 13 ani nu exista discernământ. Locul la tatăl tău este direct în pușcărie

| Curiosul999 a răspuns (pentru sweetys):

La ce ai vrut să te referi când ai spus că îți este dor de întrebările 2000?