| kiduulets99 a întrebat:

Am 14 ani, si sunt cu un baiat care are tot 14 ani, suntem impreuna de 1 an si eu a trebuit sa plec in alta tara cu familia si na, relatie la distanta big grin... El ma evita de 2 saptamani, ce ii pot spune sau ce pot face? Il iubesc! big grin
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Schatzyyyyy a răspuns:

Vorbeste cu el, si impartaseste-i sentimentele pe care le ai, pentru el!

4 răspunsuri:
| druNky a răspuns:

Poate te evita pentru ca ii este rusine prin faptul ca tu areti mai bine ca el asa deodata..nu te-a mai vazut de mult in toata puterea cuvantului....incearca sa intrii in conversatie cu el spune-i ca sentimentele tale n-au murit si impacati-va.

| kiduulets99 explică (pentru druNky):

Practic nu ne-am certat. Acum 5 minute a fost pe facebook si cand l-am intrebat : '' Ce faci iubire ''... A iesit. crying

| kiduulets99 explică (pentru Schatzyyyyy):

Multumesc mult!

| Schatzyyyyy a răspuns (pentru kiduulets99):

Nu ai pentru ce:*