| IoanaIoa88 a întrebat:

am fost cu un baiat vara trecura, acum suntem ca fratele si sora si toata lumea imi zice ca el tine la mine ca nu ma uitat ca nu stiu ce si nu inteleg de unde stie. cu toate ca el imi zice ca tine la mine ca la o sora atat!
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna1
Pai poate fii doar parerea celor din jur,sau poate el s a destainuit unora si asta i au determinat sa ti spuna si tie,nu stiu,amandoua variantele sunt posibile.
Eu sunt de parere ca tu,asta doar daca el te mai intereseaza,sa stai de vb cu el,serios sai sa i spui tot ce auzi,referitor la sentimentele care, cica tii le poarta inca.
El daca ar fi ceva,cred ca in mod cert ar recunoaste,pana la urma sa i spui cuiva ca inca nu l ai uitat,ca inca mai simti ceva pentru el,nu este o tragedie.
Bine,acum poate fiecare cum vede lucrurile,dar dupa mine,nu cred!
Se poate ca apropierea asta dintre voi, amicitia asta,lui sa ii se fii trezit anumite sentimente mai vechi, dar pana el nu ti va spune direct care sunt trairile lui, nu ai de unde sa stii cu certitudine!
Numai bine!

3 răspunsuri:
| IoanaIoa88 explică (pentru AIRIUS):

Sentimentele mele nu s.au schimbat pentru el, o sa vb cu el, mersi de sfat!

| AIRIUS a răspuns (pentru IoanaIoa88):

Mai laes ca nu s au schimbat,cel mai ok e sa vb cu el, iar daca si el simte acelasi lucru, relatie lunga si fericita sa aveti! Numai bine!

| IoanaIoa88 explică (pentru AIRIUS):

Mersiii!:*