| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor.Eu sunt intr-a saptea si imi place de un baiat de la a optabatting eyelashes.In fiecare zi ma tachineaza...el ma place? Am uitat sa spun acum o saptamana aveam o bluza mai stramta si mi s-a descheiat un nasture, iar el...mi-a spus.Este vreo sansa sa ma placa?( nu sa faca misto de mine)
fundaa

Răspuns Câştigător
| alle08 a răspuns:

In general nu prea poti sa stii ce e in mintea baietilor! Din cate se vede pot spune ca te place, depinde de el si probabil o sa fi-ti impreuna si doar atunci o sa iti dai seama mai bine daca avea ceva sentimente sau pur si simplu a vrut sa se dea mare in fata prietenilor. Succes!

4 răspunsuri:
| Piticiubeşteciocolatacaldă a răspuns:

Bună.
Ştii cum se zice, cine te tachinează te place-n tăcere. Ai şanse, presupun că eşti o persoană plăcută din punctul de vedere fizic. Încearcă să fi cât mai dulce cu el, şi nu te lăsa dusă de val, ai orgoliul tău de fată când trebuie, vorbeşte-i foarte frumos, când trebuie. şi aşa mai departe.
Succes în continuare.
Pa, pa.

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Hmm.hee hee Cam asa mi s-a intamplat mie. Bine. ca eu sunt in a12a si el la fel. Noi printr-un prieten comun am ajuns sa fim impreuna.
Daca aveti si voi prieteni comuni, roaga-i pe ei sa afle.
Sau, pune-o pe colega ta mai indrazneata sa il intrebe. Desi mi se pare o idee mai proasta, deoarece s-ar putea ca baiatul acela sa nu simta nimic pentru tine, si dupa sa te tachineze, sa rada de tine etc.
O alta idee, ar fi sa iti faci curaj si sa te bagi cu el in seama.
Sau, planuieste o ieseala pe afara la un suc cu unii colegi, printre care sa fie invitat si el si atunci pot ataca smug

| HisGirl a răspuns (pentru alle08):

Ideea:el este mereu inconjurat de prieteni...nu sunt eu prea indrazneata, dar stau prin preajma lui mai mereubig grin (avem clasele la etaje diferite) sper ca imi va cere id-ul si atunci voi vedea ce este in mintea lui.

| alle08 a răspuns (pentru HisGirl):

Da, corect happy