| LoveeHurt a întrebat:

am o intrebare, dar mai intai sa va spun povestea :
Mie imi place de o fata, si in ultimele zile am tot vorbit cu ea. Mia spus ca sunt dragut, dulce, i-am facut complimente, ne-am trimis unul la altul mesaje cu

Răspuns Câştigător
| STEFANXxX a răspuns:

Hm? Frate, situatii de zi cu zi.Stii fetelor de obicei se emotioneaza atunci:
Le daruiesti flori, le saruti pe obraz, le faci sa se rada, iar atunci...of, bine iti zic cum trebuie sa procedezi.Mai intii o suni sau ii scrii pe yahoo"Salut baby ce mai faci? Ma gandeam poate vrei sa iesim undeva astazi?(adica la o plimbare)dar nu te ingrijora, bani nu prea lua.Mergeti impreuna,ei bine in caz contrar ar trebui sa va tineti de mana,dar in asa situatii mai bine poate cand va veti intilni mai des, apoi va asezati pe un scaun si vorbiti in continuare, dar vezi ca sa incepi totimpul tu vorba, ei nu chiar totimpul, dar nu astepta ca ea sa vorbeasca prima.Bine,apoi poate va duceti la o cafenea, dar vezi sa fii totimpul pozitiv.Si dupa cum ti-am zis sa nu-ti cheltui prea multi bani, bien. Poate ca pentru inceput e de ajuns, tu insa vezi sa o petreci pana acasa.Iar apoi spune-i.
"Stii, eu credeam ca tu esti o fata simpla de tot, dar tu mi-ai placut in genere.Stii mi-ar parea bine daca am fi impreuna.Ei apoi vezi si tu ce iti va raspunde.BAFTA!winking

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine pentru tine. Face bine sanatatii. Maine, pui si intrebarea?

| Shaner a răspuns:

Fetelor le plac foarte mult baietii care sunt responsabili de a duce geanta acasa (daca ea nu este impotriva )primul pas trebuie sa l faci tu itreab-o daca ii place de tine daca nu inseamnaca nu ai sanse

| LoveeHurt explică:

Da, nu stiu de ce nu s-a trimis tot. dar oricum sa continu : neam trimis unul la altul mesaje cu :* :X

| LoveeHurt explică (pentru LoveeHurt):

Si am intrebat-o daca ma place, si a zis ca nu sti. Apoi un prieten de al meu mi-a aratat un mesaj in care spune ca il place dar si pe mine dar... Nu am sa renunt la ea si de asta va intreb : Cum sa fac sa ma placa pe mine? Prietenului meu nu ii place de ea.