| deutzasiandre a întrebat:

hey TPU...Am o prietena care sta cu un tip de aproape un an. Nu sau culcat sunt amandoi virgini si pana ceva timp se certau in continuu desi ei spera ca vor mai fi mult timp impreuna. De cand o cunosc ea se cearta cu prietenul sau. Acesta s-a despartit cateva zile pentru ca sa impacat cu fosta lui prietena cu care a stat aproape 2 ani. desi il iubeste mult, acesta o face sa sufere si nu stiu daca o face din prostie sau intentionat. baiatul i-a propus ca pe viitor sa se culce cu el? Au 15 ani amandoi. Credeti ca mai are rost sa fie impreuna?

Răspuns Câştigător
| IrinaVew a răspuns:

In primul rand consider ca ar trebui sa se schimbe baiatul. apoi sa incerce prietena ta sa il ingore putin asa fel incat sa vina el la ea... si in cazul in care chiar ii dovedeste k o iubeste abia atunci sa se gandeasca sa se culce cu el. acum e inca mult prea drvreme. iar un baiat se poate intoarce daca a luat-o pe un drum gresit. o fata nu se mai poate intoarce. mai ales de la varta asta... spiritul10 beleste ochii aia k a zis ca sta cu el. nu k locuiesc impreunabatting eyelashes

7 răspunsuri:
| Katakito a răspuns:

Nu mai merita sa stea cu el parerea mea. Adica locuiesc impreuna de la 15 ani straight face nu-mi vine sa cred, in fine.El a facut greseala ca s-a intors la fosta iubita.Adica actuala avea incredere si il iubea, nu a procedat corect fata de ea.

| Soinlove a răspuns:

Nu! Clar nu. Nu are rost sa isi piarda virginitatea pentru un baiat de la varsta asta, mai ales ca nu o sa stea impreuna toata viata. Plus ca va regreta mult pentru. ca poate ramane insarcinata sau ceva de genu si se complica. Si repet, va regreta daca se va culca cu el pentru ca, cu siguranta nu vor sta toata viata impreuna, si nici nu e iubire. Fundaa? puppy dog eyes

| deutzasiandre explică (pentru Katakito):

Nu locuiesc impreuna... sunt vecini

| D0zzz a răspuns:

Categoric nu. Este evident ca baiatul asta vrea doar o aventura de noapte si dupa o lasa cu fundul in balta. Nu merita. Chiar daca tine la el, trebuie sa gaseasca un baiat care sa o iubeasca cu adevarat, nu sa vrea sa se culce cu orice fata pentru propria placere. Daca sta cu el, sufera mai mult, asa ca nu merita. Succes!

| CrazyTeenager a răspuns:

Da pentru placerea amandurora, sa faca sex, de mici se invata.

| answer a răspuns:

Evident ca nu mai are niciun rost relatia...e un putzan invatat de tac'su sa corupa cat mai multe fete; Cunosc n cazuri in care parintele ce ar trebui sa-si educe odrazla, ii baga acesteia in cap tot ce e inuman si nefiresc;

| IrinaVew a răspuns:

Fundita?batting eyelashes