| Sim0nikaaa a întrebat:

Hey TPU:*~! Am o problemabig grin...Cum pot invata sa musclaughing? adica iubitul meu ma musca mereu de gat si imi raman semne:d si as vrea si eu sa-l musc odata sa-i las un semn dar nu stiu cumsad putin ajutor?big grin

Răspuns Câştigător
| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Razbunatoare micalaughing))),ai doua variante ori il musti cu dintii, ori ii sugi pielea(ce urat suna )laughing) dar vezi sa nu fie prea tare, eu de exemplu nu accept.un semn mult mai bun da-i una laughing) glumesc

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu trebuie sa-l musti, e destul sa-i sugi pielea.

Răspuns utilizator avertizat
| Picasso a răspuns:

Il musti un pic chiar cu dintzishorii laughing) tongue, apoi sugi pielea laughing) suna haios dar asa e big grin, si dada aviatoare sa ii aduci fond de ten, sa nu il vada admiratoarele, caci apoi nu o sa ii mai faca oki dulci!tongue succes

| nastydream10 a răspuns:

Nu sti sa musti.tu mananci cu paiul?

| Sim0nikaaa explică (pentru Tataru_Ionut_1991):

Nu ca daca-i dau una il parashutez pe lunarolling on the floor)) ca fac karaterolling on the floor`!

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns (pentru Sim0nikaaa):

Clarlaughing atunci incearca celelalte variantelaughing

| Sim0nikaaa explică (pentru Tataru_Ionut_1991):

Da, da, da mersii boss:*`! laughing)

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns (pentru Sim0nikaaa):

Nu ai pentru ce oriqnd. inca odata favorizez non-violentalaughing nu mi-ar face placere sa te vad pe la stirile de la ora 5
laughing