| εмiLч97 a întrebat:

Hey TPU happy
Am si eu o intrebare pentru voi la care as vrea sa imi raspundeti sincer:
- care este locul perfect pentru prima intalnire [ primul sarut ] cu un baiat de 22 de ani?
La voi cum, unde si cand a fost prima intalnie si primul sarut?
Va rog sa nu va bateti joc de intrebare... puteti sa faceti ceva mult mai folositor, sa va abtineti. Astept raspunsuri.

5 răspunsuri:
| Rose97 a răspuns:

Pai depinde si cati ani ai u... daca stii ce-i place lui ar trebui sa fie usor.depinde si de firea lui. gandeste-te la un loc dragut unde sa va simtiti amandoi bine. succes

| εмiLч97 explică (pentru Rose97):

@Rose97 am 15

| AndreiLTX a răspuns (pentru εмiLч97):

Pai la 15 ani ai tai.crede-ma nu vrea decat sex de la tine asa ca gandeste-te mai bine.cu cine alegi sa iesi.

| Blackhoneybun a răspuns:

Stai linistita. Nu toti la 22 vor numai sex. Cunosc destui care la 22 vor o relatie serioasa. Totusi, eu as recomanda un parculet big grin gem Herastrau (asta daca esti din Bucuresti) big grin... mai ales ca acum este si un pic mai caldhee hee big grin

| colorsfive a răspuns:

A-ti putea merge intr-un parc pe o banca ceva, un loc in care sa te simti si tu bine dar nu intr-un loc cu multa lume ca ai sa te simti timida etc... asa e primul sarut pentru orice fata