| lucian007 a întrebat:

am un piercing in limba de aproape 2 saptamani si e destul de ok dar in jurul lui exista o adancitura destul de vizibila... oare e normal?

Răspuns Câştigător
| crisxd a răspuns:

Da! Dupa o luna, cam asa o sa fie limba ca ininte. Stiu din propria experienta!

3 răspunsuri:
| lucian007 explică (pentru crisxd):

A si e ok de acum sa mananc lactate nu? si sa il curat 1 data pe zi cu spirt sau apa de gura?

| lucian007 explică (pentru lucian007):

Si e normal sa ma doara sub limba daca apas cu ea pe dinti de sus in fata? raspunde-mi si la intrebarile astea si iti dau funda

| crisxd a răspuns (pentru lucian007):

Da, acum poti manca/bea lactate, si e normal sa te doara. Eu am avut carnea tare in juru pirsului o luna si ceva, iar dupa aia era totu ok! Nu trebuie neaparat sa il cureti odata pe zi.ca nu trebuie dat jos asa mereu, mai ales ca e la inceput, si in felu asta se poate infecta. Odata pe saptamana ar fi ok!