| D33askumpik4u a întrebat:

daca am un yubyt cu 4 ani mai mare decat mine cum as putea sa imi dau seama daca vrea sa se culce cu mine? Si credeti ca ar trebui sa renunt la tinutele mai provocatoare?big grin

Răspuns Câştigător
| ValyCoolBoy a răspuns:

Deci : 1. Orice baiat vrea sa se culce cu prietena sa, 2. Da ar cam trebuie sa renunti la tinutele provocatoare daca nu vrei sex, 3. Cel mai bine ar fi sa ii spui ca nu esti inca pregatita pentru sex!

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce dracu e un yubyt? nu iti merge litera i la tastatura sau nu stii limba romana?
probabil ca sex vrea de la tine ca altfel ar sta cu una de varsta lui. Pe tine e mai usor sa te prosteasca

| D33askumpik4u explică (pentru startreck97):

Wow mersi chair mai e virgin si chiar are 16 anistraight face

| Laura a răspuns:

La 12 ani pretinzi că ai ținute provocatoare? laughing Vai de capul vostru...

| fazalunga a răspuns:

Asa sani la 12 ani?

| mangojump a răspuns:

Normal ca vrea sa se culce cu tine. Orice barbat vrea asta.Trebuie sa vorbesti cu el sa-i spui ca inca nu esti pregatita si sa te mai astepte.

| TymbarkCo0L a răspuns:

Intreba-l

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru D33askumpik4u):

Ha deci tu ai 16 ani si te intrebi daca sa porti tinute provocatoare? Si ala pompalau ce nu isi gaseste una de varsta lui.

Si din nou ce e ala un yubyt? mai bine ai invata sa scrii decat sa te intrebi cu ce sa te imbraci

| Vix999 a răspuns:

Tu altceva nu ai de facut la 12 ani?
Tinute provocatoare? Ce tinute provocatoare ai tu ma fata la varsta ta?
Normal ca vrea sa te tavaleasca.ce intrebare tampita.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Dacă eram maicăta te legam de pat.
La 12, la poza pe care o ai și mai ales limbajul cred că tu vrei să te culci cu el nu el cu tine.

| costynel23 a răspuns (pentru fazalunga):

Exact laughing

| costynel23 a răspuns (pentru Laura):

Ai fi vrut tu sa arati ca Andreea cand aveai tu 12 aniwinking

| Laura a răspuns (pentru costynel23):

Crede-mă că nu. Mi-e scârbă.

| costynel23 a răspuns (pentru Laura):

Poate ca iti e scarba de cum arata-i tu sau cum arati! hai k nu meriti sa uzez tastatura cu tine.

| D33askumpik4u explică (pentru Laura):

Draga mea daca iti e scarba nu te uita si nu raspunde doar ca sa te afli in treaba scumpo :*