| yooady a întrebat:

eu sunt indragostita de un baiat care a fost cu mine doar o saptamana si dupa a zis ca el nu mai vrea sa fie cu mine ca m-am tuns. ce sa fac sa fie din nou cu mine. funda

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Dragostea se castiga si faptul ca nu mai este cu tine ca te-ai tuns este ciudat. Tu poti alege sa fii cu cine doresti si de aceea iti pot spune ca persoana respectiva era superficiala pentru ca te place dupa cum arati.
Daca tot mai doresti sa fii cu el, dupa cum scrii, trebuie sa-i oferi o mica atentie, un cadouas care sa-i spuna ce este el pentru tine.
Succes,

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cred ca acel baiat nu te-a iubit prea mult si a gasit u motiv pentru a se indeparta de tine, nu cred ca merita sa lupti pentru el, un om te iubeste asa cum esti chiar daca iti mai schimbi si mai adaugi ceva infatisarii tale.
O frumoasa zi sa ai si sarbatori fericite langa cei dragihappy

| losseru a răspuns:

Asteapta sa-ti creasca parul!

| Cristina45 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu te impaci cu acel om pentru ca daca s-a despartit de tine pentru atata lucru nu merita nici macar sa te mai uiti la el, cine te iubeste nu vrea sa te schimbe si te place asa cum esti chiar daca ti-ai facut o tunsoare care poate nu te avantajeaza

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Pune-ti perucalaughing)(glumeam tu) asta nu e baiat care sa te iubeasca...pur si simplu sta cu tine numa pentru aspectul tau si probabil nu-i mai place de tine ca te-ai tuns...Nu te iubeste

| Love4Music a răspuns:

Nu te iubeste cu adevarat, uita-l e cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne.Trebuie să recunosc că motivul pentru care s-a despărţit de tine m-a amuzat.
Cum să facă aşa ceva? E evident că a luat totul ca pe o joacă şi că a vrut doar aşa, o aventură (cum se mai zice).
Chiar crezi că merită? Dacă vrei o relaţie serioasă, nu e băiatul potrivit.O persoană care te iubeşte nu se desparte de tine pentru că...TE-AI TUNS!
Sfatul meu este să treci peste asta, să îl ignori cât de mult poţi.În cel mai rău caz să fiţi amici, dar nimic mai mult.Doar vei avea de suferit.Trebuie să se mai coacă la minte.

Ai grijă ce alegi să faci.
Îţi doresc o zi frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai tunde-te o data. Incearca sa te tunzi pana se intoarce la tine.

| yooady explică (pentru MadScientist):

MADScientis aveam parul pana la mijloc si m-am tuns doar pana la umeri

| Fulbaster a răspuns:

Incearca sa il faci gelos.
Sper ca te-am ajutat!