| marinela92 a întrebat:

iar am o problema cu un baiat deci eu canad cobor la el se preface ca nu ma vede si de fapt o face si le ia pe unele in brate...si azi ma razbunai cu armele lui big grin am luat si eu un tip de cot si el cand trecu il saluta pe el insa pe mine oricum nu ma mai baga in seama si cand sa ma intorc el era cu ochii cat cepele pe mine laughing (a si intre noi e atractie fizica mereu a fost) oare ce credeti ma place?big grin de ce face asa big grin dau funda big grinD:big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| violetajustme a răspuns:

Ce e asa greu sa iti dai seama de jocurile astea? e foartesimplu daca gandesti rational.da te place si vrea sa iti demonstreze ca e cel mai tare si cel mai mare laughing daca il ignori mai rau il ambitionezi

3 răspunsuri:
| MihaitAngel a răspuns:

Pai daca face asta te place, sau vrea sa se faca "mare" in fata ta, dar merg pe ideea ca te place la ce ai scris mai suswinking

| marinela92 explică (pentru violetajustme):

Si ce zici sa-l ignor in continuare smugbig grin

| horansgang a răspuns:

Stie ca il placi si incerca intru-un fel mai ciudat sa te faca geloasa. smug`.