| AdddriiiiiAaaaannnaaaa a întrebat:

Hey,TPU mă puteți ajuta şi pe mine? Deci am 13 ani mai e putin si voi avea 14.
Si sunt nevoita sa stau cu bunica cit timp parintii sunt plecatii sa lucreze...dar acum mama e acasa din toamna 2017 desigur laughing chestia e ca doar e stie ca am prieten tata nu pentru ca daca ar stii sar strica relatia mea cu el fiind una foarte buna mama m-a lasat sa ma intilnesc cu el ba chiar a fost la mine acasa timp de o saptamana eu desigur ca am dormit cu el dar nimic mai mic decat ca am dormit pe acelasii pat insa mama dupa plecarea lui imi tot spune ca poate sa-i spuna tatei ba ca sunt curva fiindca am dormit cu el si parca nu ar fi de ajuns asta spune ca prietenul meu e sarac si ca nu prea ii place felul cum a fost imbracat crying
Ps.El are 17, iar mie mi-e frica ca mama sa nyi spuna tatei si daca afla nu o sa ne mai putem intilnii eu il iubesc foarte mult el la fel pe mine stiu ca nu ma va lasa dar trebuie sa ne intalnim in martie si el desigur ca va sta la noi dar mama atuncii nu va fi acasa va fi deja la lucru cu tata, si mie tare frica ca mama sa nu-i spuna tatei pentru ca eu chiar vreau ca iubi sa fie cu mine de ziua mea.
Ma puteti ajuta cumva va rog?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 ani nu ai voie sa te culci cu baietii, ca esti copil mic inca!
Si daca ii spune tatalui tau, este un lucru perfect normal, ca este parintele tau si trebuie sa stie tot adevarul.
Baiatul ala nu este placut nu din cauza hainelor saracacioase ci din lipsa de bun simt, ca s-a culcat cu tine.
Daca as fi in locul parintilor tai, as lua toate masurile ca sa nu mai existe vreodata sansa sa ramana el la tine sau tu la el, iar cu prietenia asta, mai incet, macar pana vei implinii 16-17 ani, ca esti mult prea mica pentru baieti.
Voiam sa mai spun, daca tatal tau anunta Politia, baiatul intra imediat in Puscaria Juvenila (psucaria pentru minori), pentru corupere si seducere de copil de 13 ani, cati ai acum.
Deci, pune mana pe carte si lasa baietii ca risti sa-l bagi in puscarie daca afla tatal tau.

4 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Nu pot sa spun nimic altceva, decat ca sunt profund dezamagit unde a ajuns barbatia de azi.
La 17 ani cu una de 13, bravo lui.

| Omis a răspuns:

Cum sa nu. Sigur ca te putem ajuta. Vrei sa vorbim noi cu mama ta? Suntem toti licențiați in psihologie si cred ca am putea-o manipula pe mama ta sa nu-i spuna tatalui tau.

| Stefan23k23 a răspuns (pentru Pool77):

Daca are puța mica ce vrei?

| AdddriiiiiAaaaannnaaaa explică (pentru Stefan23k23):

Ieşti chiar amuzant?