| anonim_4396 a întrebat:

mai stiti chestia aia cu prietenul care ma rog au aflat parintii ca m-am culcat cu el. Mama m-a luat la ea la tg jiu si as vrea sa ii scriu o scrisoare sa eu las pe birou si sa ii spun tot ce simt. Este bine? Luni daca nu sunt inapoi la mine in oras as vrea sa plec cu autozubul simt ca aici nu e locul meu, vreau sa imi vad din nou prietenul mi-e dor de el si lui de mine. Deci ce spuneti sa ii scriu scrisoarea cu tot ce simt si sa plec luni? scrisoarea vreau sa i-o dau astazi.

20 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Scrisoarea catre cine este?
Cam ce vrei sa scrii in ea?

Atentie si la prezentare nu doar la continut!

| Xenia16 a răspuns (pentru grab):

Vreau sa ii scriu mamei sa ii scriu tot ce simt eu in momentul de fata, sa inteleaga ce simt eu ca sunt suparata si nu e o solutie sa nu ma lase sa vorbesc cu el

| drhotzu a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta? adica pentru mine viata sexuala este ceva foarte privat, mai ales in relatia cu parintii... nu va inteleg!

| Xenia16 a răspuns (pentru drhotzu):

Parintii nu ma inteleg. Relatiile sexuale se incep cand esti pregatit nu? Eu am fost dar ai mei nu au inteles asta, au aflat si sunt nervosi spun ca nu o sa mai invat si chestii de genul. O sa continui sa invat chiar daca am facut acest pas

| drhotzu a răspuns (pentru Xenia16):

Pai si atunci nu crezi ca cu cat o sa dezbati mai mult problema or sa fie mai impotriva ta? este simplu: trebuie doar sa le demonstrezi ca iti mentii acelasi nivel la scoala si sa nu discuti despre asta!

| Xenia16 a răspuns (pentru drhotzu):

Vreau sa vorbesc cu el, sa nu stie parintii mei,.

| drhotzu a răspuns (pentru Xenia16):

Nu inteleg prea bine aici... daca vrei iti las id-ul meu si vb pe mess...

| SunnyDay88 a răspuns:

Daca scrisoarea e pentru mama ta in mod cert cand o sa vada cat de bine scrii o sa considere ca trebuie sa acorzi mai multa atentie altor lucruri si nu sexului. si are dreptate.
eu nu consider ca o relatie poate sta in calea educatiei, cand si aceasta este o prioritate. dar in cazul tau...
ai 16 ani si traiesti o drama pentru ca n-ai nimic in cap si poate ar trebui sa-i acorzi mamei tale mai multa atentie ca nu-ti vrea raul.

| Xenia16 a răspuns (pentru SunnyDay88):

Uite vreau sa ii explic ca acest lucru este ceva absolut normal, ca nu am omorat pe nimeni sa inteleaga faptul ca ma face nefericita daca ma tine departe de el.

| Xenia16 a răspuns:

Eu nu am zis chestia asta intelegi am cerut doar sfatul atata tot. Vroiam sa imi exprim sentimentele printr-o scrisoare adresata mamei. Mai bine numai raspundeai daca stiai ca zici asta.

| AnalbagRevine a răspuns (pentru Xenia16):

Nu stiu chestia cu statistica mi s-a parut destul de ingenioasa, in fine, atunci incearca sa o convingi ca penisul lui secreta o anumita substanta care este esentiala pentru supravietuirea ta. daca nici asta n-o convinge atunci nu stiu ce ar putea, funda big grin? si poate poti sa imi explici ce logica a avut " Mai bine numai raspundeai daca stiai ca zici asta." pentru ca ordinea fireasca a evenimentelor ar fi idee apoi transpunerea ideii in scris.

| Xenia16 a răspuns:

Mersi ca ma faci sa radlaughingnu am mai ras de ceva timp. Inteleg ca totul va trece, dar mai repede ca ma doare inima cand o vad ca ma priveste cu sila.

| grab a răspuns (pentru Xenia16):

Aspacardin?

| Xenia16 a răspuns (pentru grab):

Sper sa fie bun. O sa il iau. Crezi ca o sa se rezolve totul si sa ma inteleaga ai mei? Sa ma lase sa ma vad din nou cu el?

| Xenia16 a răspuns:

Te intreb pentru ca sunt foarte stresata am febra, parca s-a navalit intreg cerul peste mine si nu stiu ce sa fac ca sa indrept situatia

| cristinel87 a răspuns:

De unde de prin Gorj esti?

| sebySORIC a răspuns:

Dupa parerea mea daca eu trimiti si o sa pleci parinti tai o sa se infurie foarte rau dar daca il iubesti foarte mult trimiteio si poate ca parinti tai o sa-si dee seama cat de mult il iubesti si o sa te lase in pace

| Xenia16 a răspuns (pentru sebySORIC):

Vreau sa ii dau scrisoarea mamei. Ca sa poata intelege ceea ce simt sa inteleaga cat ma doare sa stau departe de el

| xSil a răspuns:

Ce tare esti omule! Am ras cu lacrimi rolling on the floor

| ROFL a răspuns:

Sdgdfgdfg