| AnAndrey1994 a întrebat:

Povestea mea e cam complicata!sadSunt k prietena mea de 1 an si 3 luni si nu mai simt asa tare ce am simtit la inceputul relatiei sau acu cateva luni si pot spune ca fiind baiat sunt pasator si chiar ma doare ca am ajuns in situatia asta si chiar ma doare cand imi spune "te iubesc"si eu nu o mai iubesc asa tare! Spuneti-mi ce sa fac ca sa simt k la inceput chiar mi-as dori altu in locul meu ar merge la alta dar eu nu! Dati-mi ceva sfaturi si asa am sa fac chiar daca nu simt nevoia totusi am sa le fac daca stiu ca asta m-ar ajuta!sad sad
O pauza ceva ca sa ii simt lipsa sau ce ajutati-ma!sad

Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

Nu e vorba ca nu o mai iubesti, asa se intampla dupa un anumit timp intr-o relatie intervine obisnuinta, rutina e normal sa nu mai simti fluturasi in stomac ca la inceput sunt lucruri normale, numai daca le depasesti iti dai seama ca simti ceva cu adevarat. Poate chiar ai nevoie de cateva zile de gandire, sa vezi daca ii simti lipsa sa vezi cum e viata ta fara ea! Bafta!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, întradevăr povestea ta este complicată dar poti salva această relatie, doar dacă tu reușesti să te reîndrăgostești de acea fată pe care ai cunoscut o acum 1 an si 3 luni, ea vezoi că te iubeste. Tu poate te ai indrăgostit doar de cum arată, poate ar fi bine să î si facă ceva schimbări in felul cum arată, asta tu stii cum este ea, ar trebui să discuti serios cu ea, nu ar fi frumos din partea ta să îi dai papucii, deoarece dacă fata ține la tine, o vei rănii cumplit dacă o vei părăsii, m ai schimbati si voi peisajul, m ai iesiti undeva doar voi doi, la mare, la munte ca să vă încărcati bateriile si să te reîndrăgostești de ea.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze am vrut să zic ea vezi că incă te iubeste.

| Felys a răspuns:

Dragostea cu fluturasi in stomac nu dureaza foarte mult, tot tii la ea dar nu mai esti atat de impatimit, nu cred ca trebuie sa iti faci probleme, e bine si asa