| AnonimR a întrebat:

Sunt cam noua pe aici si am si eu o intrebare pot sa spun banala dar poate primesc ceva raspunsuri care ma vor scoate din "ceata". Ce credeti cand un baiat se uita insistent la tine ori de cate ori te vede, dar in rest te ignora total? Iar in schimb cu prietenele mele vorbeste dar pe mine ma ignora! Si culmea tot la mine se uita insistent...

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adrianamara a răspuns:

Cred ca-i place de tine dar poate asteapta sa vada daca si tie iti place de el!

| MetalHead04 a răspuns:

Creca te place.

| Azµre a răspuns:

Nesimțit.

| sayWhaaat a răspuns:

Te place 100%, vorbeste cu el, nu astepta!

| AnonimR explică (pentru AdSs):

In loc sa fi raspuns la misto mai bine ai fi trecut peste intrebarea mea happy

| AnonimR explică (pentru sayWhaaat):

Poi am incercat sa vorbesc, dar nu fata in fata pentru ca nu am tupeu sad iar pe facebook nu ma baga in seama dar in schimb prietenelor mele le raspunde si vorbeste cu ele sad nu'i corect laughing))))