| sautean14 a întrebat:

toti colegi mei au iubiti iubite si eu nu(sunt baiat)cum stiu daca ma place o fata? am 12 ani funda!

Răspuns Câştigător
| FreakzEmil a răspuns:

Pai de ce trebuie sa stii cine te place? La varsta asta trebuie sa-ti vezi de scoala, nu de relatii sau iubire o sa vina cand ti se va sorti sau stiu eu daca chiar iti place de cineva zi-eu si o sa fie totul bine poate chiar astepta acea persoana sa-i zici si apoi vei avea iubita.BAFTA!
Funda?

9 răspunsuri:
| Vallerie a răspuns:

Ohhh...Nu crezi ca esti cam mic pentru o iubita? Well, te inteleg perfect deoarece anul trecut am avut si eu 12. Dar sa revenim la intrebare: totul depinde de felul in care arati tu si cum arata ea! Daca ea e draguta si tu nu prea,atuncic nu te astepta sa ai sanse...Dar daca pina acum dupa ine au murit multe fete,esti inalt,dragut,destept,haios si te comporti frumos cu ea atunci ai sanse. Nu e greu sa afli daca te place:observa cum se comporta cu tine, cum te priveste, cum iti zimbeste.E simplu, nu? Deci, bafta. Funda?

| sautean14 explică (pentru Vallerie):

Mai astept raspunsuri si cred ca altau o sa fie cel mai bun si in primul rand nu sunt inaltcryingnu suntprea dragutcrying si m-am saturat sa imi spuna colegi ca eu nu o sa am prietena nici o data:@mor cand aud asa ceva sai cred ca asa o sa fiesad

| Raizen69 a răspuns:

Pai tu in loc sa iti cauti o prietena preferi sa stai si mai intrebi de ce nu ai prietena?
Daca iti place o fata(sau mai multe) pe care le cunosti incearca sa intri in vorba cu ele si apoi invitale undeva.Probabil ca te vor refuza dar cu timpul capeti experienta si pana la urma iti vei gasi o prietena.
Sper ca te-am ajutat.

| sautean14 explică (pentru FreakzEmil):

Mm da nu m-am gandit nici o data asa!

| DoKyRo a răspuns:

Simplu..simtul umorului. eu am facut 14 ani. dar sunt intr'o relatie de 8 lunibatting eyelashes cu o fata cu 3 ani mai mare ca mine.laughing dar. nu sunt chipes. doar ca. simtul meu al umorului a facut'o sa se indragosteasca, deci fa'o sa radawinking si oricum inaltimea..varsta sunt doar cifre cand iubestibig grin!

| FreakzEmil a răspuns (pentru sautean14):

Deci cui dai Funda? Mie nu laughing?

| sautean14 explică (pentru FreakzEmil):

Mi-a placut si poate ai dreptate poate chiar acum vrea sa stiu acea pers daca o placbig grin THX

| sautean14 explică (pentru DoKyRo):

Thx mane si pentru tine in simtul umorului Thzx Foca! O sa incerc si cred ca o sa mearga

| Vallerie a răspuns (pentru sautean14):

Uite,ar ttebui sa faci asa cum am facut eu:fii indiferent. aRATA-LE CA ITI E INDIFERENT... Daca zici ca nu esti inalt si foarte dragut inseamna ca nu e timplul sa te grabesti!