| LauraLl a întrebat:

sad Vreau sa va povestesc ceva si sa va cer sfatul big grin
Pai, am cunoscut un baiat, Stefan, care este in clasa a 8 a. eu sunt a 7a big grin Asa, si am fost impreuna, dar odata ne-am certat, si eu am zis sa se gandeasca daca sa mai ramanem sau nu impreuna, el a zis pana la urma : Nu, ramanem doar prieteni, nu merge.

Si eu am zis bine, dar eu mi-am dat seama ca il iubesc prea mult. Si i-am zis sa ne impacam. El a zis ' e mai bine sa ramanem amici '
Si lui ii place de o fata de la antrenament de la el. Tipa s-ar combina cu el, daca el s-ar lasa de fumat. Si el chiar vrea sa o faca. Si nu stiu ce sa fac sad Ca eu chiar vreau sa ne impacam. Si... eu i-as suporta orice viciu, si i-as ierta fiecare greseala. Il vreau inapoi. Help meee! sad

Răspuns Câştigător
| Oanaaw a răspuns:

Nu te supara ca zic daarrr... poate un pic exagerezi cu ''il vreau inapoi il vreau inapoi'' lasa pe ei sa faca ce vor si tuuu mai da un pic din ochisor ccatre el,mai zambeste,maiii razi putin,fii plina de viata si poate o da chair el la o parte pentru tine doar gandeste-te ca nimica nu te poate opri (app faptul ca dintr'o singura cearta v'ati despartit,cam naspa sincer, in finee)
ideea e ca daca ii cazi la picioare si incepi sa plangi ca il vrei inapoii (metaforic, sa nu cumva sa faci astalaughing ) o sa fuga doar cat il tin picioarele.incearca sa fii mai buna ca prietena lui fara saa incepi sa va zmulgeti parul
si daca vezi ca ei chair se iubesc
poti si considera ideea ca mai sunt alti baieti si sa te gandesti ca poate este altcineva caree asteapta cu bratele deschise,la urma urmei, e adolescenta, fii serioasaaaa!
dar daca tu ti mortis sa il ai.macar pune mana pe el mai elegant

1 răspuns:
| LauraLl explică (pentru Oanaaw):

' Pune mana pe el mai elegant ', merci mult de sfat big grin :*