| CherryGirl67 a întrebat:

Hey TPUlove struck

Imi spuneti si mie daca mai pot recupera arhivele de acum 1-2 ani daca am reinstalat windowsul?straight face

fundalove strucklove struck

P. S. Am messenger 10

scuze categoria da am nevoiesad

7 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Pai messu se instaleaza automat in C.iar pentru isntalarea windowsului se sterge tot C-ul si se instaleaza iar de obicei.deci s'au dus arhivele de mult laughing

neluL
| neluL a răspuns:

NU! nu mai poti recupera arhiva de messenger.

| Sburatorul a răspuns:

Din pacate, nu. sad

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Ba daa stiu ca era un programmm dar nu mai stiu cum ii ziceaa. Mai cauta pe google ca trebuie sa gasestiii iti zic sigur...straight face

| CherryGirl67 explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Tu vorbesti serios sau faci baza?
e ceva serios...

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru CherryGirl67):

Deci ma jurr. Deci eu stateam cu prietenele mele la mine si mai intrau pe mess. Asta se intampla acum vreo 3, 4 ani.Si nu mai stiu exact de ce am cautat un program sa vad arhivele dar l'am gasit si am vazut fiecare conversatie dupa fiecare id care intrase dupa calculatorul meu. deci jurr. straight face stai ca incerc sa mai caut eu acum daca il gasesc iti spun

| CherryGirl67 explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Ok mersi mult:*:*
daca il gasesti sa-mi spui printr-un mesaj privat:*:*