| Mariaa005 a întrebat:

Hey,vreau și eu câteva păreri de la persoanele mai deschise la minte happy

Care vi se par cele mai plăcute jocuri sexuale/idei în timpul sexului?

Răspuns Câştigător
| Willis a răspuns:

Am trimis mesaj personal.

16 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ursoaica care isi apara puii iar eu un biet turist ratacit prin munti care da nas in nas cu ea.

| wildthing a răspuns:

Gata, ai epuizat toate fanteziile la care te puteai gandi...si ai nevoie de idei pentru a incerca practici noi? laughing

| Cheo0S a răspuns:

Human forniture.

| Cheo0S a răspuns (pentru Drimmero):

Tu esti ala care ziceai ca ti place sa fi legat cu centura de castitate?

| Drimmero a răspuns (pentru Cheo0S):

Ma confunzi

| Mariaa005 explică (pentru wildthing):

Am cerut păreri din curiozitate și apropo am menționat să răspundă cei deschiși la minte, nu pare că faceți parte din categoria aia, în concluzie, ce căuta răspunsul dumneavoastră aici mai exact? )

| Marcris9008 a răspuns:

Joc Tu sau Eu - Duelul Seductiei este un joc fain inainte de o partida de sex

| Anonim5695 a răspuns:

Am intrat sa citesc comentariilelaughing

| wildthing a răspuns (pentru Mariaa005):

Cum definesti un om deschis la minte?

| Mariaa005 explică (pentru wildthing):

Ar dura prea mult să scriu totul aici,însă, pot spune că în opinia mea, dumneavoastră nu sunteți, am pus o întrebare din curiozitate iar dumneavoastră ați răspuns insinuând într-un fel, că aș fi prea activă sexual, e doar părerea mea din ce am înțeles văzând mesajul, practic, doar mi-am expus punctul de vedere, poate că am deranjat... happy

| wildthing a răspuns (pentru Mariaa005):

Ok, daca asta crezi si cum tu nu ai nevoie de opiniile oamenilor "inchisi" la minte, nu voi mai raspunde la intrebarile tale.

| Mayhem666 a răspuns:

Roleplay BDSM. Mai mult roleplay-ul de politist si criminal.

| Mariaa005 explică (pentru Mayhem666):

Am încercat și mi se pare foarte plăcut.

| Mariaa005 explică (pentru Marcris9008):

Mi se pare foarte interesant, o să-l încerc )

| ExEqTeR a răspuns:

Minecraft,recomand cu umilinta

| PaulCos a răspuns:

Cel mai frumos joc este comunicarea, impartasirea fantasmelor si incercarea de a le implini unul altuia fara rezerve. Asta apropie partenerii si ii elibereaza de complexe si secrete inutile intr-un cuplu sanatos.