| Sabrinaaaaaaaaaaa a întrebat:

Heyy, incep prin a va spune că sunt fată si nu am chef de ștourii de la toti imbecilii, sutem aici sa punem intrebari si sa ne spunem unele off uri.Sa incep. vorbesc cu un baiat care e mai mare cu 4 ani,vorbim de mult, am inceput sa ne sarutam..atingeri..etc, mereu ii simt dorința sexuala,cum ma vrea,cum toate atingerile devin mai grele, si respiratia grea. ideea sta in felul urmator..Normal ca si eu ma excit si il vreau,dar sunt plina de vergeturi,unele de sub fese chiar se simt la atingeri fine,si imi e rusine cu ele. azi cand am inceput sa ne sarutam si sa ne jucam mi-a spus sa termin ca numa se amagește. Simt ca ma iubeste si ca ma vrea, dar chestia cu vergeturile imi sta in gand 90% din timp... Voi ce spuneti? Ce sa fac? :/

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sport.

| mihai69 a răspuns:

Dacă te vrea, te vrea așa cum ești.

| Madaxo97 a răspuns:

Este doar în capul tău, crede-mă, nu mai fi fraiera și lasă prostiile, ca băieților nu le pasă niciun pic de vergeturi mai ales în acele momente, dacă chiar îți sta pe creier 90% din timp scuze că îți spun, fără supărare dar e boală psihică, mergi la psiholog să te scape de teama asta, dă-le încolo de vergeturi, nu te mai gândi, sunt parte din corpul tău, învață să le accepți pentru ca de ele nu ai cum să scapi, nici cu sport sau vreo procedura medicală, sau cremă minune, dacă esti slabă, ai o greutate ok dar ai ceva vergeturi e în regulă, nu mai fi obsedată de chestia asta, îți ratezi viata sexuala și mai amăgești și băiatul degeaba. Fă sex cu el dacă asta vrei, îți garantez eu 100%, bag mâna în foc, ca nu te va respinge, încearcă și ai să vezi, dacă faci un pic lumina mai difuza în cameră nici măcar nu se vor observa deloc vergeturile.

| Madaxo97 a răspuns (pentru darrio2007):

Vergeturile nu trec cu sport, nici creme sau chiar proceduri medicale cu laser. Momentan nu s-a inventat nimic pe pământ care să facă să dispară vergeturile, prin anumite tratamente și proceduri grele și costisitoare se pot doar diminua, dar de dispărut complet nu se poate cu nimic.

| Miruna333 a răspuns:

Vergeturile sunt normale, toata lumea are, pana si barbatii. In acel moment, va fi ultimul lucru la care se va gandi. Nu conteaza pentru barbati. Daca tot nu te impaci cu ele, poti apela la laser, asta daca peste 18 ani si iti permiti

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca aveti o relatie serioasa si nu doar bazata pe sex vergeturile nu cred ca au vreo importanta

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut! Nu trebuie sa iti fie rusine de cum arati, daca chiar tine la tine te va aprecia asa cum esti! Deci nu iti mai fi frica!

| ania a răspuns:

Daca ajungi sa faci sex fara casatoeie, relatia ta cu el nu va fi binecuvântata de Dumnezeu si nu va iesi bine indiferent daca ai vergeturi sau nu. Daca ai alege sa ai standardele Creatorului si ai soune ca ny vrei sa te implici sexual fără căsătorie, ai putea merge la ștrand, sa vada xum arati sibsa swcuda in cunostinta de cauza daca vrea o nevasta cavtine. Daca vrea numai sex, ii e indiferent dacă ai sau vergeturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex pe intuneric daca nu esti ok sa ti le vada dar e normal aproape toti avem imperfectiuni