| MaDeclarFan a întrebat:

Hi! Baieti, cum trebuie sa fie o fata ca sa fie pe placul vostru? Ce nu ati accepta niciodata la o fata? Ce va place sa discutati cu o fata
pe care abia ati cunoscut-o?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera si cat de cat frumoasa adica sa arate normal daca intelegi, minciuna nu as accepta, inselatul, bataia de joc, despre pasiunile ei nocturne glumesc, despre orice

7 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Pfff de discutat nu prea, ea e cea care discuta cu noi! Pe placul nostru ooo daaa da avem imaginatia tare bogata!
In primul rand "se stie" al doilea rand sa aiba simtzul umorului si restul vine de la sine

| MaDeclarFan explică (pentru anonim_4396):

Pai si ai o anume pretentie de la partenera? Adica, ceva de genul...sa se machieze chier daca merge la chiosc sau altceva?

| edy4KtM a răspuns:

Na acum fata trebuie sa arate cat de cat nu trebuie sa aiba 90 60 90 chiar daca toti baiati ar accepta o fata ca asta da in finelaughing. trebuie sa fie glumeata vorbareata cand ne uitam vb acasa sa fie sincera cu absolut tot, sa fie ea insasi, eu asa vad fata perfect pentru mine.

| MaDeclarFan explică (pentru edy4KtM):

Si daca de ex ar spune ca ii plac aceleasi chestii ca tie doar ca sa-ti fie pe plac?

| TurnOn a răspuns:

Inseamna ca te place si vrea sa se apropie de tine! poate daca o sa fiti prieteni foarte buni / iubiti o sa iti zica exact ce ii place si ce nu cu adevarat!

| MaDeclarFan explică (pentru TurnOn):

Era legat de raspunsul lui edy4KtM care supe ca ii place ca o fata sa fie ea insasi.

PS: sunt fata

| edy4KtM a răspuns:

Incerci sai gandesti un mic test sa vezi daca e sincera sau da ii plac aceleasi lucrur ca mie