| Sevenup a întrebat:

Hi! Baietii voua va plac fetele cu par cret sau par drept?

18 răspunsuri:
| Nikk96 a răspuns:

Par drept:X

| Rares20funde a răspuns:

Dreptbig grin

| RockLegend a răspuns:

Drept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ce fel de par are partenera, totul e sa fii cu ea de ceva timp si sa ai incredere in ea. Eu unul prefer fetele cele cu parul drept.

| Olix a răspuns:

Nu prea conteaza, cum au parul conteaza sa aiba o fata cat de cat si sa aiba corp.happy

| bogza2 a răspuns:

Am o slabiciune penteu fetele cu parul cret sau ondulat

| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Oli, cred ca toate fetele au o fata si un corp! laughing

| TeoPT a răspuns:

Nici foarte foarte drept, nici foarte cret. Ondulat e perfect
Bafta

| mcmad16_4571 a răspuns:

Paru cret... daca ai par frumos.Imi plac fetele care au culoarea parului cafeniu sa fie cret. Iar cele ce au parul negru mai bine sa fie ondulat.)

| Yonutz_8580 a răspuns:

Eu personal prefer fetele cu parul drept! Dar nu conteaza daca iubesti acea persoana.

| PredatoR a răspuns:

Drept

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Drept. drept si brunet/negru
call me :*

| Revelation a răspuns:

Nu conteaza, fata sa fie :O rolling on the floor

| s0w30n3 a răspuns:

Par drept, si sa aive corp bunwinking, dar nu numai asta conteaza, conteaza comportamentulwinking

| alexandrina_2930 a răspuns:

Cret e o tragedie.doamne

| alexandrina_2930 a răspuns:

Dar pe de o parte ce conteaza parul, om sa fie, si sa fie de treaba, parul nu are nici o importanta caci pe el il poti aranja intr-un fel oare care dar omul nu se schimba asa usor, deci trebuie sa te uiti la cum arata in interior nu cum ii arata parul.

| AdelaAde7 a răspuns (pentru alexandrina_2930):

Tragedie? jignesti fetele cu parul cret, eu am parul cret si nu mi se pare o tragedie ba din contra e foarte frumos. Daca e scurt, da este o "tragedie" dar daca e lung crede-ma ca este de invidiat.