| adina_6125 a întrebat:

Hibig grineu am 12 ani si iubitul meu 14 ne iubim foarte multlove struck eu sunt din tg mures si el din reghin eu am rude acolo si pot sa merg f des si el poate sa vina cand vrea deci distanta nu e o problema ...idea e ca pe mine ma placea un baiat inainte sa stau cu iubitu meu si si eu il placeam si a fost placat si in 1-2 zile o sa se intoarca si nu stiu cum sa ii zic ca nu mai is interesata stiu ca o sal doara dar n-am ce face nu vreau sal ranesc...eu o sa ma vad pentru primaoara cu iubitu meu saptamana asta si vrea sa vina la mine acasa eu i-am zis ca daca vrea poate sa vina sa a zis ca poate vine cu un prieten si i-am spus ca atuncea vin si eu cu prietena mea cea mai buna
ea nu il prea vede cu ochi buni pe iubutul meu si crede ca poate vrea sa imi faca ceva si sunt stresata ca sigur va vrea sa ne sarutam si sa ne mozolim si mie cam firca pentru ca nu m-am mozolit niciodata cu nimeni...credeti ca vrea sa-mi faca ceva iubitu meu? oare chiar ma iubeste? credeti ca e bine sa il aleg pe prietenul meu si nu pe celalalt baiat? ce credeti ca ar trebui sa fac?(va rog fara mistouri am numai 10 la scoala asa ca sa nu va aud si sa stiti ca sunt foarte dezvoltata pentru varsta mea cei mai mult zic ca am 15-16 chiar 17 anibig grin)Pls Help Mepuppy dog eyesDAU FUNDITA:*:d

16 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai cine ti-ar putea raspunde la intrebarile astea in afara de tine? Raspunsul e la tine, nu ma leg de cati ani ai ci ma leg de faptul ca intrebi ceva ce doar tu poti sti. Te iubeste, nu te iubeste asta tu poti sa vezi cunoscandu-l incet.De facut nu cred ca ar vrea sa iti faca ceva dar grija trebuie sa ai indiferent.Pe cine sa alegi tot tu raspunzi.Gandeste-te cu care ai vrea sa fi. Dar totusi 12 ani, mai asteapta asta ca pe un sfat ce oricum nu il vei urma.Scoala deocamdata! Vei avea timp destul pentru altceva.Bafta!

| Ririru a răspuns:

Ce tot criticati ma? Voua nu va placeau baieti/fetele deloc la 12 ani? laughing. Chiar va mai surprinde? Bine ca nu face sex.

Pai habar n`am. E bine sa nu fiti singuri, nu trebuie neaprat "mozol", pupa`l simplu pe buze. oh go on.

| Derye a răspuns:

Uau, va vedeti pentru prima oara saptamana asta si va iubiti foarte mult.
Dragutza, habar n'ai ce'i dragostea nici macar cu placutul nu te impaci.
Relatia ta cu el, nu stiu cum va fi, dar cert e ca ai o gandire de toata jena, mie personal, mi'ar fi rusine sa spun asa ceva in public.
Intai fa'ti un control, si apoi sa vii aici.

| Lora a răspuns:

Odata ce ai inceput o relatie cu acest baiat zic sa o duci pana la capat, daca vezi comportari ciudate la el adica da dovada ca si-ar dori altceva de la tine atunci renunti la el si daca vei mai fi interesata ce celalalt baiat incepi relatie cu el.Pana atunci zic sa ramai cu iubitul tau. O zi buna!

| raisa1993maria a răspuns:

Daca ai numai 10 la scoala atunci de ce ai atat de multe greseli in ceea ce ne-ai scris mai sus?

| Cjay a răspuns:

Heyy numai fiti rautaciosi cu ea

Cunos persoane nah
Am o fata la bloc de 13 ani de sta cu unu de 19, nu am inteles nici eu de ce fac asta toate fetele dar in fine

| ClaraZ a răspuns:

Iubit la 12 ani? Va iubiti foarte mult? Ia zi ai facut si sex? Doamnee, cu ce am gresit sa ma nasc in asemenea tara?:-

Apache
| Apache a răspuns:

Uite care e treaba. chiar daca ti se spune chestia asta oriunde. esti prea mica! oare ce vrea el de la o fata de 12 ani? si mai spui ca esti si dezvoltata! sunteti prea credule ma!

| Sin a răspuns:

La 12-14 ani asta nu e "dragoste" e "moft".

| Диана a răspuns:

La 12 ani arati ca la 17?raised eyebrows Ha ha! laughing
Si vai cata iubire trebuie' sa fie intre voi... day dreaming
Imi si dau seama. Vrei sa te mariti cu el?batting eyelashes
Ce ti-e si cu generatia asta de copii...oh go on

| Deya_6605 a răspuns:

Nu cred ca vrea sa-ti faca ceva. atata timp cat vine din reghin pana la tine, daca vine cu mai multi baieti ar trebui sa il lasi in pace... dar asa nu cred ca vrea sa-ti faca rau
si daca acelui tip ii placea de tine trebuia sa faca ceva din timp...

eu zic sa il lasi pe ala caruia ii place de tine si sa-ti continui relatia cu iubitul din reghin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce chopchila proasta esti sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din reghin si am 12 ani arat bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare: Dupa tine ce gust are sperma rolling on the floor))) LOL hai ma fugi tare PS: care e oradea si e disperata dinaia de 10 11 12 13 max 14 ani contact id : darius_mafia2002 big grin

| mikysweet96 a răspuns:

Doamne...deci eu la 12 any inca ma jucam cu papusile laughing...sincer eu primul iubit l-am avut la 14 any.:X

| ionela_8376 a răspuns:

Hai ma ...nu mai fiti atat de rai
ea poate nu vrea... da poate o imbarliga iubitasuwinkingwinking
si hai sa zicem ca fac sex termina o lasa si pleacawinking
ea ce mai face? happyhappyhappyhappy
eu am 14 ani si imi este frica sa fac sex
da eu tie iti bafta si mult norocwinkingwinking