| TheRocker16 a întrebat:

Hi tuturor. straight face Eu cu prietenul meu suntem impreuna de 2 saptamani. am mai fost inainte impreuna 2 luni. Ieri ne-am vazut. si mi-a spus ca vrea o pauza. L-am intrebat daca are un motiv, ceva. A zis ca nustraight face Vrea o pauza ca asa vrea el. [ scuzati exprimarea] Ce parere aveti de aceasta pauza?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,eu cred ca vrea sa se desparta de tine si baga chestia cu pauza ca sa nu suferi asa mult, sa nu ti-o zica in fata. Daca dupa 2 saptamani deja vrea o pauza pai atunci nu e de bine. Poate ca si-a gasit pe alta sau e confuz, nu stie ce simte pentru tine.Eu iti propun sa ii spui ori impreuna, ori deloc, fara pauze ca asa fara motiv mi se pare cam ciudat din partea lui.Mai bine pune-l sa ia o decizie sa stii ce ai de facut,daca vezi ca nu ii pasa si nu mai vrea o relatie cu tine,atunci lasa-l in pace,nu il mai cauta, fa pe indiferenta, daca simte ceva pentru tine te va cauta el cu siguranta.

1 răspuns:
| TheRocker16 explică (pentru monyk):

Pai ma suna. si eu il sun. si simt ca el mai are ceva pentru mine. dar nu stiu ce sa cred. straight face